Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

brolijos baneriukas

 

 

Zemes ukio technikos brolija

E. Bėrontas: “Šis teismo sprendimas yra svarbus ne dėl asmeninės ambicijos ar naudos”

Autorius: Gediminas STANIŠAUSKAS
Erikas Bėrontas
Erikas Bėrontas
Printer Friendly, PDF & Email

Buvusio žemės ūkio ministro Giedriaus Surplio klaidas taiso ne tik dabartinis žemės ūkio ministras Andrius Palionis, bet ir šalies teismai. Vilniaus apygardos administraciniam teismui (VAAT) pripažinus, jog Valstybės saugumo departamento (VSD) pažyma, rekomendavusi G. Surpliui neleisti tuometiniam Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) direktoriui Erikui Bėrontui dirbti su įslaptinta informacija, buvo neteisėta ir negalėjo būti pagrindu atleidžiant E. Bėrontą iš užimamų pareigų.

E. Bėrontas kartą jau grįžo į NMA direktoriaus pareigas, kuomet jį neteisėtai buvo atleidęs prieš G. Surplį žemės ūkio ministru dirbęs Bronius Markauskas, vėliau tapęs Klaipėdos r. savivaldybės meru. Antrasis atleidimas iš darbo, panašu, irgi linksta E. Bėronto pergalės pusėn.

“Šiuo metu tęsiu karjerą privačiame sektoriuje ir man šis teismo sprendimas yra svarbus ne dėl asmeninės ambicijos ar naudos, bet dėl bendro požiūrio, kuriuo turėtų vadovautis “skubotus” sprendimus priimantys vadovai”, – “Agroetai” anradienį sakė E. Bėrontas.

Pasak jo, teismas panaikino “tuometinio ŽŪM ministro G.Surplio įsakymą, kuriuo man atsisakyta suteikti teisę dirbti su slapta informacija”.

“Jo pagrindu kitu įsakymu tuometinis ministras G.Surplys mane atleido iš tarnybos. Įsakymas dėl mano atleidimo iš darbo taipogi yra apskųstas teismui”, – teigė E. Bėrontas.

Įdomu tai, kad E. Bėrontas dar 2018 m. tradiciniuose “Agroeta” rinkimuose buvo pripažintas “Metų Žmogumi”, o neseniai pasibaigusiame balsavime nugalėjo ir “Metų Agroverslo lyderis 2019” nominacijoje.

Po atleidimo iš NMA, E. Bėrontą vadovaujančiose pozicijose norėjo matyti ne viena privati įmonė.

Pasukus jam į privatų sektorių, E. Bėrontas sėkimngai dirba UAB “Agrochema” generaliniu direktoriumi.

Facebook komentarai