Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Dėl grubių pažeidimų atleistas Aplinkos kokybės departamento Kauno aplinkos kokybės kontrolės skyriaus vedėjas

Autorius: Agroeta
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Atlikus tarnybinio nusižengimo tyrimą ir įvertinus tyrimo metu nustatytas aplinkybes, Aplinkos apsaugos departamento (toliau – Departamentas) direktorė Olga Vėbrienė pasirašė įsakymą, kuriuo atleido iš pareigų Departamento Aplinkos kokybės departamento Kauno aplinkos kokybės kontrolės skyriaus vedėją Vaidą Laukį.

„Tai jau antrasis šio valstybės tarnautojo atžvilgiu atliktas tarnybinio nusižengimo tyrimas, kurio metu nustatyta, kad dėl valstybės tarnautojo kaltės buvo pažeisti įstatymai ir Departamento vidiniai teisės aktai, – pažymėjo Departamento direktorė O. Vėbrienė. Dėl valstybės tarnautojo veiksmų ir neveikimo yra grėsmė aplinkos apsaugos valstybinę kontrolę vykdančių pareigūnų veiklos teisėtumui. Inspektoriai atlieka savo darbus ir švenčių, poilsio dienomis ir naktimis ne tam, kad dėl ankstesnio Departamento vadovo veiksmų ir neveikimo jų darbo rezultatai būtų anuliuoti, o pažeidėjai ir brakonieriai išvengtų atsakomybės“.

 Pasak Departamento vadovės O. Vėbrienės, Departamento administracijos uždaviniai yra užtikrinti pareigūnams aiškią ir saugią teisinę aplinką, deja, buvusio vadovo veiksmai ir neveikimas sukėlė neigiamas pasekmes šiuo aspektu.

„Todėl priėmiau griežtą sprendimą, nes negalima lengva ranka numoti į teisinį aplaidumą, kuris galimai sukuria sąlygas pažeidėjams išsisukti nuo atsakomybės ar žalos aplinkai atlyginimo“, – paaiškino O. Vėbrienė.

Skyriaus vedėjas atleistas iš pareigų nuo susipažinimo su įsakymu dienos.

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA