Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Dėl bandymo papirkti aplinkosaugininkus žvejo laukia rimti nemalonumai

Autorius: Agroeta
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Aplinkos apsaugos departamento Imuniteto tarnyba, gavusi Kauno gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos skyriaus pareigūnų pranešimą dėl galimo bandymo papirkti, kreipėsi į policiją dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo.

Kauno gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, reido metu neleistinoje vietoje pastebėjo neteisėtai žvejojantį asmenį. Pareigūnai informavo, kad tikrinant asmenį, jis siekdamas išvengti administracinės atsakomybės pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 291 straipsnio 4 dalį, jiems du kartus siūlė priimti neteisėtą atlygį – 50 eurų.  Žvejui buvo paaiškinta, kad asmenys, dirbantys valstybinėje tarnyboje, už darbą gauna darbo užmokestį ir jokio papildomo atlygio priimti negali.

Įvertinus tai, kad pareigūnai pranešė apie galimą bandymą papirkti valstybės tarnautojus (Baudžiamojo kodekso 227 str.), gauta informacija pagal kompetenciją perduodama nagrinėti dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo Kauno apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

„Apmaudu, kad žmonėms vis dar norisi „susitarti“, tačiau priminame, kad mūsų pareigūnai principingai reaguoja į bandymus jiems įteikti galimai neteisėtą atlygį ir apie tai informuoja teisės aktų nustatyta tvarka. Viliuosi, kad atvejų viešinimas sulaikys nesąžiningus žmones nuo panašių bandymų daryti neteisėtą poveikį ateityje“, – teigė Aplinkos apsaugos departamento Imuniteto tarnybos vyr. specialistas Vaidotas Glinskis.

 

Facebook komentarai