Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Darbų įkarštyje sudegė kombainas ir ruloninis presas. Gyventojai jį įstumė į vandenį

Autorius: Agroeta
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Žemės ūkio technikai plušant laukuose neapsieinama ir be nuostolių dėl netvarkingos technikos. Praėjusią parą ugniagesiai užfiksavo išsyk du atvejus, kai dėl netvarkingos technikos žemdirbiai patyrė ženklių nuostolių.

Šiek tiek po šeštos valandos vakaro Lumpėnų kaime (Pagėgių savivaldybė) užsidegė traktorius su šieno rulonų presu. Gaisras likviduotas iki atvykstant ugniagesiams. Gyventojai degantį šieno rulonų presą įstūmė į vandens telkinį ir pylė vandenį kibirais. Gaisro metu sudegė degios ruloninio preso dalys. Ugniagesiams neliko nieko kito kaip tik padėti gyventojams ištraukti presą iš vandens telkinio.

Savo ruožtu Biržų rajone, Gaigalų kaime, atliekant kulimo darbus laukuose užsidegė kombainas „Claas Lexion“. Kombainą vėlgi užgesino patys mechanizatoriai. „Atvykus, degimo požymių nėra. Ataušintos įkaitusios kombaino “Claas Lexion“ detalės, apdegė variklio skyrius“, – pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.

Pavakare buvo gautas dar vienas pranešimas. Šįsyk Molėtų rajono Petruvkos kaime atvira liepsna degė traktoriaus metalinė priekaba su 16 šieno rulonų. „Sudegė ir išardyti 16 rulonų. Išsaugotas traktorius ir priekaba“, – informuoja ugniagesiai.

Facebook komentarai