Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Dar vienas gluminantis A. Maldeikienės pareiškimas apie ūkininkus: „Tai yra išmokų, išlaikytinių kasta Lietuvoje“

Autorius: Gediminas STANIŠAUSKAS
Aušra Maldeikienė
Aušra Maldeikienė
Printer Friendly, PDF & Email

Penktadienio popietę Europos Parlamento narė Aušra Maldeikienė socialiniame tinkle „Facebook“ apžvelgė šios savaitės įvykius ir didžiąją apžvalgos dalį skyrė Lietuvos ūkininkams, kurie portale „Agroeta“ ją išrinko „Metų Nusivylimas 2019“.

Dar vakar ji trumpai atsakė, jog „ją užburia ūkininkų infantilumas – jaučiasi vieni pasaulyje ir it penkiamečiai rėkia nuolat tik apie SAVE. Gal nustebinsiu, bet pasaulyje yra ir KITI žmonės“.

Penktadienio popietę politikė toliau glumino savo pareiškimais. Socialiniame tinkle „Facebook“ ji teigė, kad „niekada neatstovavau ūkininkus“.

„Ta nominacija „Metų Nusivylimas“ reiškia, kad aš iš tikrųjų nuosekliai darau tai, ką jau trys metai kalbu. Aiškinu, kad ūkininkai yra privilegijuota klasė Lietuvoje, kuri sėdi ant kito ir, ypatingai, viešojo sektoriaus galvų“, – teigė A. Maldeikienė.

Dar vėliau ji demonstravo visišką neišmanymą dėl nuo Naujųjų metų Lietuvoje įsigaliojusių įstatymų, duodama suprasti, kad ūkininkai netrukus užtvindys užimtumo tarnybas, prašydami bedarbio pašalpų.

„Mane, pavyzdžiui, šokiruoja net tai, kad turėdami pakankamai didelį kiekį žemės, ūkininkams nuo šių metų suteikta privilegija eiti į darbo biržą ir pasiskelbti bedarbiais. Ir jie darbo biržoje plėšo akis darbuotojams, sakydami, vis vien mes neisime niekur, mums tiesiog duokite išmokas“, – teigė A. Maldeikienė.

Galiausiai ji dar kartą dūrė žemdirbiams. „Tai yra išmokų, išlaikytinių kasta Lietuvoje, kuri tarsi gyvena beorėje erdvėje“, – pareiškė A. Maldeikienė.

Facebook komentarai