Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Dailiausios Lietuvos kaimo merginos konkursas nepalieka abejingų

Naujos kartos trąšų tiekėja „Timac Agro Lietuva“ ir agroverslo naujienų portalas „Agroeta.lt“ paskelbė socialinį projektą – „MIS Timac Agro – Agroeta.lt“ rinkimus. Siekiame parodyti, kad sodžiuje yra gražaus jaunimo, kuris turi daug talentų, myli ir puošia savo kraštą. Ir tikrai neverta bėgti iš kaimo į miestą ar užsienius nežinia kokios laimės ieškoti. Šio projekto metu visa šalies ūkininkija išrinks ne tik dailiausią, bet ir originaliausią, šauniausią merginą.

Šiuo metu kandidatės gali registruotis portale „Agroeta.lt“ ir siųsti savo nuotraukas bei sutikimus dalyvauti konkurse. Fanus - draugus, gimines, bendramokslius, bendradarbius, artimuosius – kviečiame portale balsuoti už savo favorites.

Penkios daugiausiai balsų surinkusios kandidatės pateks į finalinį renginį, kuris vainikuos bendrovės „Timac Agro Lietuva“ metus. Konkurso dalyvių patekimą į finalą lemia tiek interneto balsai (50 proc.), tiek ir organizatorių sprendimas (50 proc.). Į šį iškilmingą šventę susirenka įmonės klientai-ūkininkai, kurie ir išrinks pačią šauniausią Lietuvos kaimo merginą.

Nugalėtojai atiteks ne tik nuostabi karūna, bet ir 2 000 Eur prizas, madingas rankinis laikrodis, gėlės ir nugalėtojos juosta. Dviems vicemis – po 1 000 Eur ir laikrodžiai, gėlės ir juostos, o dar dviems – po 500 Eur ir puokštės. Visoms merginoms – didžiausia pagarba ir dėmesys.

Konkurso sąlygos

Pageidaujančios dalyvauti konkurse 18-25 metų merginos turi registruotis portale „Agroeta.lt“. Dalyvauti gali visos jaunuolės, kurios turi ryšį su žemės ūkiu – tėvai ūkininkai ar žemės ūkio bendrovių darbuotojai, arba jos dirba agroversle ar žemės ūkio organizacijose, mokosi žemės ūkio mokyklose, žemės ūkio ar veterinarijos akademijoje, kolegijų kaimiškose specialybėse.

Anketoje reikia suvesti pagrindinius savo duomenis (vardas, pavardė, amžius, gyvenamoji vieta). Taip pat parašyti trumpą prisistatymą apie save bei motyvaciją – kodėl nori dalyvauti rinkimuose. Būtinai reikia prisegti savo nuotraukas (nuo 2 iki 5 vnt., ne didesnių nei 1 MB) ir patvirtinti sutikimą, jog konkurso rengėjai gali šias nuotraukas skelbti viešai. Nuotraukas galima siųsti iki spalio 15 d., o balsavimas stabdomas spalio 20 d.

Konkurso dalyvių patekimą į finalą lemia tiek interneto balsai (50 proc.), tiek ir organizatorių sprendimas (50 proc.).

Nuotraukos turi būti tik horizontalios. Visiškai nesvarbu aplinka, kurioje fotografuota. Tai gali būti ir sodžiaus kiemas, ir miestelio gatvė, ir traktoriaus kabina, ir pieva, ir ferma ar net atostogų akimirka.

Visos merginos įsipareigoja „Facebook“ socialiniame tinkle ant savo nuotraukos įsidėti konkurso rėmelį.

Kontaktams:

Gediminas Stanišauskas, agroverslo naujienų portalo „Agroeta“ vyr. redaktorius. +370 682 67186, el. paštas gediminas@agroeta.lt

Konkurso anketa
Balsuoti