Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

"CNH Industrial" atnaujino dviejų trečdalių gamyklų veiklą, vadovybė susimažino algas

Autorius: Agroeta
"CNH Industrial" teigia, jog slūgstant pandemijai klientai aptarnaujami taip, kaip ir anksčiau.
"CNH Industrial" teigia, jog slūgstant pandemijai klientai aptarnaujami taip, kaip ir anksčiau.
Printer Friendly, PDF & Email

„Case“ ir „New Holland“ prekių ženklus valdanti „CNH Industrial“ visame pasaulyje atnaujino jau dviejų trečdalių savo gamyklų veiklą, pranešė kompanija. Balandžio pradžioje bendrovė uždarė daugelį gamyklų dėl COVID-19 protrūkių.

Kompanija akcentuoja, kad iki gegužės pabaigos vėl veiks absoliučiai didžioji dauguma gamyklų, kai tik bus įdiegti darbuotojų sveikatos ir darbo apsaugos protokolai, susiję su COVID-19 profilaktika.

Įmonės teigimu, jau daugiau kaip du trečdaliai iš 67 kompanijos gamyklų atnaujino veiklą. Iš jų 75 proc. gamyklų veikia Europoje, apie 60 proc. – Šiaurės ir Pietų Amerikos žemynuose. Pirmiausiai prioritetas skiriamas tradicinėms gamybos linijoms. Po jų seks komercinės ir specializuotos technikos gamybos linijų atnaujinimas.

Kompanija pabrėžia, kad produkcijos klientai, jei jiems reikia atsarginių dalių, nė kiek nenukentės, nes visi bendrovės valdomi 45 logistikos centrai didžiąja dalimi veikia visaverčiai kaip ir iki pandemijos.

Reaguodama į koronaviruso sukeltos pandemijos padarinius „CNH Industrial“ įvairių bendruomenių paramai skyrė 2 mln. JAV dolerių.

Artimiausius tris mėnesius įmonės vadovybei buvo 20 proc. sumažintas darbo užmokestis. Generalinis direktorius Hubertus M. Mühlhäuser‘is savo algą susimažino net 50 proc.

Facebook komentarai