Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

„Cannabis Hub.LT-2020“: inovatyvios trąšos – raktas į didesnį derlių

Autorius: Gediminas STANIŠAUSKAS
UAB "Biodinamika" direktorius Artūras Vasiljevas.
UAB "Biodinamika" direktorius Artūras Vasiljevas.
Printer Friendly, PDF & Email

Penktadienį Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje vykstančioje pirmojoje Lietuvos pluoštinių kanapių verslo parodoje ir ateities sandorių mugėje „Cannabis Hub.LT-2020“ organinių trąšų gamintoja „Biodinamika“ tradiciškai pristato ir savo pagrindinius produktus, jau įsitvirtinusius net ir tarptautinėje rinkoje.

Pasak bendrovės direktoriaus Artūro Vasiljevo, įmonė parodoje dalyvauja todėl, kad nori žemdirbiams priminti apie skystų organinių trąšų naudą augalams.

„Kas dėl pluoštinių kanapių auginimo, tai mes faktiškai esame tiesioginiai šios augalininkystės krypties dalyviai, – teigia A. Vasiljevas. – Mūsų trąšos pagamintos iš kokybiško mėsinių galvijų kraikinio mėšlo komposto“.

Inovatyvios organinės trąšos yra raktas į derliaus sėkmę, neabejoja A. Vasiljevas. Šiuolaikinių technologijų ir kokybiškų žaliavų dėka „Biodinamikos“ gaminami produktai yra aukštos kokybės ir jau plačiai naudojami augalininkystėje.

„Pastaruoju metu Lietuvos žemdirbiai buvo susidūrę su sausromis, tad skysta organinė trąša („Agrolinija-S“) padėjo ūkiams gauti didesnius derlius, nei įprasta tokiomis sąlygomis. Būtent sausringais metais augalams buvo problema įsisavinti maistines medžiagas per šaknis. Tad „Agrolinija-S“ tręšiant augalus per lapus pasėliai buvo pamaitinami būtinomis maistinėmis medžiagomis“, – „Agroetai“ teigė A. Vasiljevas.

Jei norite išsamiau susipažinti su „Biodinamikos“ trąšomis, būtinai apsislankykite parodoje ir užsukite į įmonės stendą.

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA