Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

“Biržų žemtiekimas” pristatė unikalią medkirtę

Autorius: Gediminas STANIŠAUSKAS
Medkirtės „Logset 8H GTE Hybrid“ pristatyme dalyvavo 15 miškų ruošos įmonių atstovų.
Medkirtės „Logset 8H GTE Hybrid“ pristatyme dalyvavo 15 miškų ruošos įmonių atstovų.
Printer Friendly, PDF & Email

Žemės ir miškų technikos platintoja UAB “Biržų žemtiekimas” Kauno rajone lauko sąlygomis pristatė unikalią medkirtę „Logset 8H GTE Hybrid“ su hibridine sistema. Hibridinę sistemą sudaro elektrinis variklis bei maitinimo blokas, įtaisytas tarp medkirtės dyzelinio variklio ir hidraulinių siurblių. Maitinimo bloko viduje yra energijos saugykla ir valdymo įtaisas. Energijos saugyklą sudaro ultrakondensatoriai, kurių pagalba vyksta itin greitas įkrovimas ar iškrovimas.

„Logset 8H GTE Hybrid“ medkirtė išsiskiria savo galia. Ji net 60 proc. galingesė už „Logset 8H GTE“. Kitaip tariant, hibridinė sistema leidžia padidinti viso įrenginio galią nedidinant dyzelinio variklio. Darbo ciklų metu medkirtės galios poreikis gali ženkliai skirtis. Būtent tuomet hibridinė sistema yra efektyviausia: ji kompensuoja variklio didžiausią apkrovą, o to rezultatas – labai pastovus dyzelinis variklis su įspūdinga galia, kuri leidžia įveikti visus su medžių kirtimu susijusius iššūkius.

“Logset 8H GTE Hybrid“ pasižymi neįtikėtinu ekonomiškumu. Ją pigiau eksploatuoti nei kitas medkirtes. Didžiausia apkrova medkirtės darbo ciklo metu kompensuojama elektra. Elektrinis variklis sudaro neįtikėtiną galimybę padidinti “AGCO Power 74 LFTN” variklio galingumą ir sukimo momentą. Palyginti su tradicine technologija, kuro sąnaudos sumažėja 25 proc., palyginti su 310 kW galios dyzeliniu varikliu.

Be kita ko, medkirtės kabina pasižymi itin geru matomumu visomis kryptimis. Pačioje kabinoje nedidelis triukšmas yra esminis operatoriaus komforto elementas. Dėl naujo dizaino sumažėjo transportavimo aukštis.

Suomijos bendrovė “Logset Oy” vienintelė miško ruošos technikoje yra įdiegusi hibridines sistemas.

Facebook komentarai