Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

"Biržų žemtiekimas" direktorius S. Silickas: "Kontaktui su ūkininkais naudojame visas galimas ryšio priemones"

Autorius: Gediminas STANIŠAUSKAS
UAB "Biržų žemtiekimas" direktorius Saulius Silickas.
UAB "Biržų žemtiekimas" direktorius Saulius Silickas.
Printer Friendly, PDF & Email

Dėl kovos su koronavirusu (COVID-19) valstybės lygiu paskelbtas karantinas atšaukė visus viešus renginius, įskaitant ir parodą „Ką pasėsi...", lauko dienas, seminarus, konferencijas. Žemės ūkio paslaugų įmonės ir gamintojai susiduria su nemažu iššūkiu, kaip informuoti ūkininkus apie savo produkciją ir paslaugas. „Agroeta" pakalbino UAB „Biržų žemtiekimas“ direktorių Saulių Silicką, kaip bendrovė veikia karantino sąlygomis.

Kokią įtaką valstybės lygiu paskelbtas karantinas padarė Jūsų įmonės veiklai?

Paskelbus karantiną Lietuvoje kovo 16-30 d., mūsų įmonė priėmė sprendimus, reikalingus įvykdyti Vyriausybės paskelbtus privalomus reikalavimus bei ėmėsi griežtų priemonių, kad prisidėtų prie siekio stabdyti koronaviruso plitimą šalies teritorijoje.

Kaip kontaktuojate su žemdirbiais? Kokius papildomus instrumentus naudojate ryšiui su ūkininkais palaikyti?

UAB “Biržų žemtiekimas“ Biržų ir Kauno biurai veiklą šiuo metu vykdo nuotoliniu būdu. Kontaktui su ūkininkais naudojame visas galimas ryšio priemones. Uždarius fizines atsarginių dalių prekybos vietas, užsakymai priimami telefonu bei elektroniniu paštu.

Biržai – tel. +370 650 34753, +370 698 29440, +370 612 91245, +370 612 54786,    vaidotas.dyra@zemtiekimas.lt; saulius.povilonis@zemtiekimas.lt;

Kaunas – (žemės ūkio technika) tel. +370 612 84250, egidijus.bernotas@zemtiekimas.lt;

(gyvulininkystės prekės) tel. +370 610 02266, marius.vilkelis@zemtiekimas.lt;

Šilalė – tel. +370 614 20756, evaldas.strapela@zemtiekimas.lt.

Prekės pristatomos per kurjerius arba atsiėmimo punktuose (pažymėtos vietos teritorijoje): Biržuose – Tiekimo g. 4, Kaune – Brazdžionio g. 20, Šilalėje – Dariaus ir Girėno g. 42B.

Visi technikos pardavimų vadybininkai regionuose pasiekiami mobiliaisiais telefonais bei el. paštu. Žemės ūkio bei gyvulininkystės padalinio servisas vykdo įprastą savo veiklą tiek ūkiuose, tiek servisuose Kaune, Biržuose ir Šilalėje.  Su jais susisiekti galite jums jau įprastais būdais: Žemės ūkio servisas – tel. +370 698 76047, Gyvulininkystės servisas – tel. +370 626 23541.

Ką šiuo metu siūlote ūkininkams? Gal esate paskelbę arba planuojate kokią specialią akciją?

UAB „Biržų žemtiekimas“ siūlo ne vieną akciją ūkininkams:

Visai SIP technikai šiuo metu taikoma 3 metų garantija;

Visai mūsų parduodamai naujai ir naudotai technikai taikomos ypatingos finansavimo sąlygos, t.y metinės palūkanos nuo 2,5%, o pradinė įmoka nuo 10%;

Naujiena PEECON Top Liner pašarų maišytuvas už specialią 26 000 Eur be PVM kainą;

DEUTZ FAHR traktorius 9340 TTV – 158 000 EUR be PVM;

JUNKKARI mechaninė sėjamoji M400 – speciali kaina 43 000 Eur be PVM;

KUHN ritinių presas FB3130, kurio kaina šiuo metu tik 33 800 Eur be PVM;

BOGBALLE trąšų barstytuvas L20 Plus, kurio kaina, tik 4 999 Eur be PVM;

Deutz-Fahr 5100 D KEYLINE – 32 500 Eur be PVM;

DEUTZ FAHR javų kombainas C6205 TS 112 000 Eur be PVM;

Specialių pasiūlymų turime tikrai daug. Visus juos galite rasti mūsų atnaujintoje svetainėje www.zemtiekimas.lt, „Facebook“, „Youtube.com“ bei „Instagram“ paskyrose.

Kokie konkretūs produktai ir paslaugos, Jūsų nuomone, šiuo metu aktualiausi? Kaip ūkininkai galėtų juos įsigyti, pasikonsultuoti su Jūsų specialistais?

Mes suprantame, kad karantinas Lietuvoje jokiu būdu negali sustabdyti žemės ūkio darbų. Tad ir mes užtikriname sklandų visų mūsų padalinių darbą. Visi mūsų regionų pardavimų vadybininkai yra pasiekiami telefonais bei el. paštu. Jų mobiliuosius telefonus, galite matyti žemėlapyje. 

Tad visi gali kreiptis, tikrai pakonsultuosime norint įsigyti žemės ūkio techniką ir gyvulininkystės įrangą. Atsitikus gedimams ūkyje, nedelsiant reaguosime.

Jei kalbėti apie naujos žemės ūkio technikos įsigijimą, tai šiuo metu aktualiausia technika tampa traktoriai, barstytuvai ir purkštuvai, sėjamosios bei pašarų ruošimo technika. 

Taip pat norėčiau paminėti, kad visai mūsų parduodamai naujai ir naudotai technikai taikomos ypatingos finansavimo sąlygos, t.y metinės palūkanos nuo 2,5%, o pradinė įmoka nuo 10%;

Ką norėtumėte pasakyti, perduoti žemdirbiams, savo klientams, apie dabartinę situaciją, kuomet ant agroverslo, žemės ūkio pečių krenta faktiškai visas valstybės aprūpinimas maistu?

Žemdirbiai savo darbu užtikrina, kad ant mūsų stalo atsirastų šviežias ir sveikas maistas. Kadangi šiuo metu Jų nenutrūkstamas darbas labai svarbus visai Lietuvai, savo ruožtu mes užtikrinsime kokybiškas paslaugas ir visais įmanomais būdais palaikysime juos. Ūkininkams norime palinkėti nepasiduoti panikai, mes tikime, kad žemės ūkis tikrai suras būdų kaip toliau sėkmingai dirbti. Tačiau tuo pat metu reikia nepamiršti atsargumo ir saugoti savo bei savo artimųjų sveikatą.

Mes savo klientams siūlome Vokiečių gamintojo DEUTZ FAHR traktorius, iš kurių bet kuris ūkininkas gali išsirinkti savo poreikius atitinkantį traktorių. Deutz-Fahr 5100 D KEYLINE – mažas traktorius su didžiulėmis galimybėmis, kurio kaina šiuo metu tik 32 500 Eur be PVM.

 

 

5 serijos 110-126 AG universalieji traktoriai, kurių kaina nuo 39 400 Eur be PVM