Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

"Biodinamika" vadovas A. Vasiljevas: "Visi žemdirbiai ruošiasi pavasarinei sėjai"

Autorius: Gediminas STANIŠAUSKAS
UAB "Biodinamika" vadovas A. Vasiljevas teigia, kad ūkiai ir praįjusį sezoną, ir ateinantį sezoną aktyviai naudoja skystas organines trąšas "Agrolinija-S".
UAB "Biodinamika" vadovas A. Vasiljevas teigia, kad ūkiai ir praįjusį sezoną, ir ateinantį sezoną aktyviai naudoja skystas organines trąšas "Agrolinija-S".
Printer Friendly, PDF & Email

Dėl kovos su koronavirusu (COVID-19) valstybės lygiu paskelbtas karantinas atšaukė visus viešus renginius, įskaitant ir parodą „Ką pasėsi...", lauko dienas, seminarus, konferencijas. Žemės ūkio paslaugų įmonės ir gamintojai susiduria su nemažu iššūkiu, kaip informuoti ūkininkus apie savo produkciją ir paslaugas. „Agroeta“ pakalbino UAB „Biodinamika“ direktorių Artūrą Vasiljevą, kaip bendrovė veikia karantino sąlygomis.

Kaip kontaktuojate su žemdirbiais? Kokius papildomus instrumentus naudojate ryšiui su ūkininkais palaikyti?

Siaučiantis koronavirusas stipriai apribojo tiesioginius susitikimus su žemdirbiais. Planavome surengti ne vieną seminarą, supažindinti žemdirbius su šiuolaikiniais tręšimo sprendimais, pristatyti gaminamus produktus ir t.t. Deja, to padaryti dar nepavyko. Kol kas bendraujame telefonu, kiek įmanoma stengiamės konsultuoti nuotoliniu būdu. Produkcijos gamyba vykdoma, užsakymus priimame ir produkciją siunčiame kurjerių pagalba.

Ką šiuo metu siūlote ūkininkams? Gal esate paskelbę arba planuojate kokią specialią akciją?

Užsakymus priimame ir juos įvykdome. Tiekiame produkciją į vietą. Tai organizuojame per kurjerius.

Kokie konkretūs produktai ir paslaugos, Jūsų nuomone, šiuo metu aktualiausi? Kaip ūkininkai galėtų juos įsigyti, pasikonsultuoti su Jūsų specialistais?

Šiuo metu visi žemdirbiai ruošiasi pavasarinei sėjai ir, be abejo, juos domina produktai sėklos apvėlimui ir dirvos pagerinimui. Šiuo metu daugiausia parduodame skystas trąšas „Agrolinija-S“. Žemdirbiai ir ūkiai perka, naudoja sėklos apvėlimui kartu su įprastais beicais, bei ruošiasi žiemkenčius tręšti per lapus. Konsultacijoms ir įsigijimui siūlome kreiptis tel. +370 615 99950 arba elektroniniu paštu pardavimai@biodinamika.lt.

„Agrolinja-S“ lengvai įsisavinamos. Tai natūralios kilmės maisto medžiagos, kurios reikalingos augalui nuo pat jo augimo starto. Todėl artėjant sėjai, pats metas pagalvoti apie šiuolaikinius sėklų beicavimo sprendimus, kartu su beicu naudojant organinę trąšą. Toks sprendimas užtikrina greitą ir ilgalaikį poveikį stimuliuojant jaunų augalų šaknų sistemos vystymąsi. Gausesnė ir stipresnė šaknų sistema nulemia tolimesnį ir sėkmingą antžeminės augalų dalies augimą! „Agrolinija-S“ norma sėklos apvėlimui-1.0l/1 tonai sėklų. Trąšos kaina--3.0eur/l

Ką norėtumėte pasakyti, perduoti žemdirbiams, savo klientams, apie dabartinę situaciją, kuomet ant agroverslo, žemės ūkio pečių krenta faktiškai visas valstybės aprūpinimas maistu?

Linkime visiems stiprybės ir būti saugiems, saugoti save ir savo artimuosius. Žemdirbiams pats darbymetis ir labai atsakingas laikmetis. Saugokite save!

Facebook komentarai