Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Bendradarbiavimui su socialiniais partneriais ir ekspertais – aiški ir skaidri tvarka

Autorius: Agroeta
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Žemės ūkio ministerijos partneriai, ekspertai į ministerijoje sudaromas darbo grupes, komitetus bus įtraukiami skaidriai ir laikantis aiškių kriterijų. Bendradarbiavimo ir atrankos tvarka apibrėžta žemės ūkio ministro Kęstučio Navicko įsakymu.

'''

„Iki šiol nebuvo tvarkos, kaip ministerijoje į darbo grupes ar komitetus atrenkami socialiniai – ekonominiai partneriai, ekspertai, dalyvavę paskirstant finansavimą ir formuojant veiklos politiką.  Apskritai, trūko aiškumo, kokiais principais grindžiama ši socialinė partnerystė. Įvedus daugiau  apibrėžtumo, sprendimai taps aiškūs ir skaidrūs“, – teigia žemės ūkio ministras K. Navickas.

Žemės ūkio ministerija vertina socialinę partnerystę su kompetentingomis regioninėmis, vietos, mokslo ir kitomis institucijomis bei nevyriausybinėmis organizacijomis. Formuojant veiklos politiką ir numatant paramą bus atsižvelgiama į jų nuomonę bei siūlymus.

''

„Visi socialiniai partneriai yra svarbūs ir su visais nuolat bendraujame. Geriausi sprendimai randami esant nuomonių įvairovei. O tarpusavio supratimas pasiekiamas veikiant skaidriai ir gerbiant vieni kitų nuomones, – sako ministras.

Bendradarbiavimo su socialiniais partneriais ir ekspertais tvarka paremta Specialiųjų tyrimų tarnybos antikorupciniu vertinimu („Dėl Žemės ūkio ministerijoje sudarytų kolegialių organų veiklą reglamentuojančių teisės aktų“) bei Lobistinės veiklos įstatymu, gerąja kitų institucijų praktika.

''

 

Facebook komentarai