Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

BASF sukūrė trijų įrankių žemės ūkio valdymos sistemą „Maglis“

Autorius: Agroeta
Printer Friendly, PDF & Email

(Liudvigshafenas, rugsėjo 19 d.) Vokietijos cheminių preparatų gamintojas BASF sukūrė žemdirbiams skirtą verslo valdymo sistemą „Maglis“, gebančią atspindėti visą ūkio veiklą, pradedant sėja ir baigiant derliaus pardavimu. Išmani verslo monitoringo sistema pasižymi trimis svarbiais įrankiais. „Maglis Customer Navigator“ suteikia galimybę gauti informaciją apie pasėlių būklę, pateikia rekomendacijas, kaip sumažinti derliaus nuostolius. Jis profesionaliai personalizuoja ūkio situaciją, bet, kaip skelbiama, be konsultanto patarimų naudotis juo nebūtų efektyvu. Kitaip tariant, vis tiek reikėtų samdyti specialistą, kuris pateiktų ir savo įžvalgas, atsižvelgdamas į ūkininko poreikius. „Maglis Customer Navigator“ buvo pirmasis interaktyvus įrankis, įdiegtas „Maglis“ sistemoje.

Kitas išmanus „Maglis“ modulis, kurį siūlo įsigyti BASF, yra „Maglis Crop Plan“. Juo esą galima sekti pasėlių fitosanitarinę būklę. Jis į vieną aplikaciją apjungia pasėlių būklę (pradedant dirva ir baigiant įvairių ligų plitimo rizika) ir vietos meteorologines sąlygas.

Savo ruožtu „Maglis Sustainability Assessment“ įrankis leidžia ūkininkui planuoti tvarios žemdirbystės modelį, atsižvelgiant į ekologiškumą ir būsimo derliaus kokybę.

„Maglis“ valdymo sistema jau buvo išbandyta Kanados ūkiuose bei JAV. Šiuo metu BASF minėtus produktus pritaiko Ukrainoje, Čekijoje ir Brazilijoje.

Agroeta inf.

 
Facebook komentarai