Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Baltarusija prakalbo apie atsivėrusį klondaiką Rusijoje

Autorius: Agroeta
Printer Friendly, PDF & Email
(Minskas, rugpjūčio 7 d.) Baltarusija pasirengusi patiekti Rusijai būtiną žemės ūkio produkcijos kiekį vietoje tų šalių, kurių atžvilgiu Rusija pritaikys sankcijas, pranešė Kremliaus propagandos agentūra "RIA Novosti". Apie tai ketvirtadienį agentūrą informavo Baltarusijos žemės ūkio ir maisto produkcijos ministro pirmasis pavaduotojas Leonidas Mariničius. "Mums tai (Rusijos rinka – "Agroeta" pastaba) yra klondaikas. Esame pasiruošę užimti vakarų šalių vietą daugelyje maisto produkcijos pozicijų", – sakė L. Mariničius.
Baltarusija esą pasirengusi padidinti į Rusiją sūrių, įvairios mėsos, taip pat pieno eksportą. "Galime pakeisti ir olandus, kurie iki šiol Rusijai tiekdavo bulves, o pakaitalą lenkiškiems oboliams taip pat rasime", – neabejodamas kalbėjo L. Mariničius.
Be kita ko, Rusijos federalinės veterinarijos ir fitosanitarijos priežiūros tarnybos “Rosselchoznadzor” vadovai šiandien susitiks su Ekvadoro, Brazilijos, Čilės ir Argentinos pasiuntiniais, reziduojančiais Rusijoje, su kuriais planuoja aptarti žemės ūkio produkcijos tiekimo klausimus.
Vakar Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas išleido įsaką „Dėl atskirų specialiųjų ekonominių priemonių taikymo siekiant užtikrinti Rusijos Federacijos saugumą“, kuriuo draudžiama į Rusijos Federaciją įvežti žemės ūkio produkciją, žaliavas ir produktus, kurių kilmės šalimi yra sankcijas Rusijai ir jos piliečių atžvilgiu įvedusi arba prie jų prisijungusi valstybė. Šiandien Rusijos vyriausybė turėtų paskelbti konkretų draudžiamų įvežti žemės ūkio produktų, žaliavų ir prekių sąrašą.
Facebook komentarai