Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Balandį brango maisto produktai

Autorius: ELTA
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Balandį, palyginti su kovu, vartojimo prekių ir paslaugų kainos padidėjo 0,1 proc.. Statistikos departamento duomenimis, vartojimo prekių kainos per mėnesį sumažėjo 0,1 proc., o paslaugų – padidėjo 0,4 proc.

Palyginti su kovu, balandį maisto produktų ir nealkoholinių gėrimų kainos padidėjo 1,3 proc. Labiausiai kito kai kurių šviežių vaisių ir daržovių kainos: daugiausia padidėjo kininių kopūstų, česnakų, žiedinių kopūstų, citrinų, gūžinių salotų kainos, bet sumažėjo avokadų, vynuogių, ilgavaisių agurkų, bananų, apelsinų kainos.

Tuo metu dėl naujų pavasario ir vasaros sezono kolekcijų drabužių ir avalynės kainos padidėjo 2,8 proc. Drabužiai pabrango 3,3 proc., avalynė – 2,1 proc.

Transporto prekių ir paslaugų kainos, kaip teigiama Statistikos departamento pranešime, sumažėjo 2,5 proc. Pokytį nulėmė degalų ir tepalų (7,7 proc.) kainų sumažėjimas.

Būsto, vandens, elektros, dujų ir kito kuro grupės prekių ir paslaugų kainų pokytį (kainos sumažėjo 1,8 proc.) nulėmė šilumos energijos (9,3 proc.), suskystintų dujų maistui gaminti (6,1 proc.) kainų sumažėjimas.

Facebook komentarai