Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

„Auga Group“ ketina išleisti iki 20 mln. eurų obligacijų

Autorius: BNS
Printer Friendly, PDF & Email

Žemės ūkio investicijų bendrovė „Auga Group“ ketina išleisti obligacijų, skirtų profesionaliems ir mažmeniniams investuotojams. Šiuo metu grupė yra gavusi bankų leidimą pritraukti iki 20 mln. eurų išleidžiant obligacijas.

Bendrovės valdybos pirmininkas Dalius Misiūnas sako, kad bendrovės finansavimo šaltinių diversifikavimas išleidžiant obligacijas atitinka geriausius jos interesus. Jis tikisi, kad kapitalo rinkos ir investuotojai taip pat įvertins gerėjantį įmonės korporatyvinį valdymą bei veiklos skaidrumą.

Iš pradžių dalį emisijos planuojama platinti neviešai, pirmąją emisijos dalį išleidžiant iki šių metų pabaigos. Bendrovė sieks, kad visos šios obligacijos būtų įtrauktos į „Nasdaq Baltic“ skolos vertybinių popierių sąrašą, pranešė grupė.

Už obligacijas gautos lėšos bus panaudotos iš dalies grąžinti bankų paskolas, apyvartiniam  kapitalui, bendrovės plėtojamiems projektams. Bendrovė nori, kad obligacijos būtų pripažįstamos žaliomis.

„Bankai sutiko atlaisvinti dalį grupės įkeisto turto, kurį planuojama panaudoti užtikrinant dalį obligacijų emisijos, mainais į atitinkamos paskolų dalies grąžinimą bankams.

Bendrovės obligacijų emisijos platinimą organizuos Estijos įmonė „LHV Pank“.

Facebook komentarai