Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Audinių ūkyje Jonavos rajone – dar du koronaviruso atvejai

Autorius: ELTA
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Audinių ūkyje Jonavos rajone užfiksuoti du nauji koronaviruso susirgimo atvejai, teigia Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

„Audinių ūkyje Jonavoje dabar jau turime tris susijusius COVID–19 ligos atvejus. Visi susirgę asmenys jaučia COVID–19 ligos simptomus, jie nepriklauso rizikos grupei pagal amžių, yra jaunesni nei 60 metų amžiaus“, – spaudos konferencijoje sakė NVSC atstovė Justina Petravičienė.

Tuo metu laikinasis sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sakė, kad Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMV) su NVSC aiškinasi situaciją, atlieka genetinius viruso tyrimus.

„Tik po šitų tyrimų bus galima pasakyti, ar jis yra pavojingas, ar ne, kas nuo ko užsikrėtė. Pagalbą šiandien pasiūlė Pasaulio sveikatos organizacija ir jų referentinės laboratorijos“, – sakė A. Veryga.

Ketvirtadienį Jonavos rajono audinių ūkyje, kuriame laikyti įmonėms „Danmink“ ir „Vilkijos ūkis“ priklausantys gyvūnai, staiga nugaišus 169 audinėms ir ištyrus jų mėginius patvirtinta, kad gyvūnai buvo užsikrėtę COVID-19.

VMVT direktorius Darius Remeika teigė, kad vienam iš ūkį prižiūrinčių asmenų taip pat patvirtintas COVID-19 atvejis

Facebook komentarai