Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Aplinkosaugininkai prašo visuomenės pagalbos: ieškomi aplinkos teršėjai

Autorius: Agroeta
Aplinkos apsaugos departamento nuotr.
Aplinkos apsaugos departamento nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Šiandien Alytaus šile netoli Tūkstantmečio tilto buvo rastas didelis kiekis – apie 12 kubinių metrų –  į gamtinę aplinką išmestų drabužių bei avalynės. Pareigūnams nenustačius, kas galėjo atsikratyti šiomis atliekomis, Aplinkos apsaugos departamentas (AAD) prašo visuomenės pagalbos.

Minėtos vietos apžiūrą šiandien vykdžiusiems AAD ir Valstybinės miškų urėdijos specialistams nepavyko rasti jokių ženklų, padedančių išaiškinti atliekas pašalinusius asmenis. Kitos informacijos, apie šį įvykį šiuo metu taip pat nėra gauta. Todėl asmenis, turinčius reikšmingos informacijos ar mačiusius šį įvykį, prašome susisiekti su AAD telefonu 8 (5) 2732995 arba pranešti skubios pagalbos tarnybų telefonu 112.

AAD primena, kad nustačius atliekų savininką, jam būtų taikomos poveikio priemonės. Tai yra piniginė bauda ir privalomasis nurodymas sutvarkyti atliekas. Visos galimos baudos yra numatytos Administracinių nusižengimų kodekso 247 straipsnyje (baudos dydis priklauso nuo atliekų kiekio ir nuo to, ar atliekos yra pavojingos ar ne).

Facebook komentarai