Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Aplinkosaugininkai: norint sučiupti brakonierių, kartais tenka žaisti slėpynes

Autorius: Agroeta
Vilniaus aplinkosaugininkai vedė edukacinę pamoką sostinės lauko mokyklos aštuonerių metų mokinukams.  
Vilniaus aplinkosaugininkai vedė edukacinę pamoką sostinės lauko mokyklos aštuonerių metų mokinukams.  
Printer Friendly, PDF & Email

Vilniaus gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai vedė edukacinę pamoką Vilniaus lauko mokyklos aštuonerių metų mokinukams.  

„Gera matyti ir girdėti, kad moksleiviai domisi tokiomis temomis, kaip aplinkosauga. Vaikams rūpi gamta, jie nori gamtą saugoti ir puoselėti. Švietimas ir edukaciniai projektai, pasakojimai apie kasdienius procesus, net neabejoju, duos teigiamų rezultatų“, – įsitikinęs Vilniaus gyvosios gamtos apsaugos inspektorius Kęstutis Kazakevičius.

„Patirtinis mokymas – pagrindinis metodas, taikomas Lauko mokykloje. Bendraudami su aplinkosaugos pareigūnais vaikai geriau suvokia gamtosaugininkų profesijos svarbą, darbo ypatumus, skatinamas vaikų gebėjimas kritiškai mąstyti ir kelti svarbius klausimus“, – po pamokos sakė mokytoja Rūta.

Per pamoką inspektoriai pasidalijo smagiausiomis ir juokingiausiomis darbo istorijomis, atsakė į moksleivių rūpimus klausimus apie gamtą.

„Vaikai, dažnai žaidžiate slėpynių? Mes irgi kartais žaidžiame slėpynių gaudydami brakonierius. Žinoma, tenka ir pašliaužioti, ir ant žemės pasivolioti“, – kurioziškomis istorijomis dalijosi aplinkosaugininkas.

Taip pat vaikai buvo supažindinti su aplinkos apsaugos sistema, pareigūnų atliekamais darbais ir atsakomybėmis. O įdomiausias jiems buvo tarnybinis automobilis ir uniforma.

Beje, vaikams buvo smalsu sužinoti, kas yra neetatinis inspektorius, kaip galima juo tapti, ir kaip ir kam pranešti pamačius pažeidimą.

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA