Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Aplinkosaugininkai kreipėsi į Kauno miesto savivaldybę dėl ekstremaliosios situacijos paskelbimo

Autorius: BNS
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Pasitvirtinus informacijai, kad VšĮ Kauno regiono atliekų tvarkymo centro Komunalinių atliekų mechaninio biologinio apdorojimo įrenginys neveikia (nebuvo vykdomas mišriųjų komunalinių atliekų apdorojimas), o atsakingi specialistai negali pasakyti, kada gedimas bus likviduotas, Aplinkos apsaugos departamentas prie Aplinkos ministerijos kreipėsi į Kauno miesto savivaldybę skubiai prašydamas spręsti klausimą dėl ekstremaliosios situacijos paskelbimo nurodytoje vietoje ir imtis visų įstatymuose numatytų priemonių, kad nebūtų padaryta žala aplinkai ir nebūtų sutrikdytas valstybei svarbios infrastruktūros funkcionavimas.

„Tik primename, kad neveikiantis įrenginys neleidžia buitines atliekas nerūšiuotas gabenti į sąvartynus ar deginti. Labai tikimės, kad atsakingi asmenys elgsis atsakingai, ypač savo regionų gyventojų atžvilgiu“, – pažymėjo Departamento direktorė Olga Vėbrienė.

Ekstremaliąją situaciją siūloma skelbti vadovaujantis Vyriausybės patvirtintu Ekstremaliųjų įvykių kriterijų sąrašu ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Savivaldybių ekstremalių situacijų komisijų tipinių nuostatais.

Aplinkos apsaugos departamento informacija

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA