Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Aplinkosauga 24/7 – reaguoja į pranešimus visą parą

Autorius: Agroeta
Aplinkosaugininkai pasiruošę reaguoti į pranešimus 24 val. 7 dienas per savaitę.
Aplinkosaugininkai pasiruošę reaguoti į pranešimus 24 val. 7 dienas per savaitę.
Printer Friendly, PDF & Email

Aplinkos apsaugos departamento Pranešimų priėmimo tarnyba per parą vidutiniškai gauna apie 60 pranešimų. Įprastai pareigūnai ne darbo metu nuvažiuoja daugiau nei 2,5 tūkst. kilometrų.

Žmonės aktyviai informuoja apie aplinkos apsaugos pažeidimus, neteisėtą žvejybą, brakonieriavimo atvejus, sužeistus gyvūnus kelyje, netinkamai tvarkomas atliekas ir kitą aplinkai daromą žalą.

Pranešimų apie pažeidimus Aplinkos apsaugos departamento Pranešimų priėmimo tarnybos darbuotojai gauna ir iš gyventojų, ir iš Bendrojo pagalbos centro operatorių. Įvertinę gautus pranešimus, budintys pareigūnai sprendžia, kaip į juos reaguoti, konsultuoja žmones jiems rūpimais klausimais, nukreipia į specialistus.

„Apie pažeidimus mums pranešama bet kuriuo metu: darbo dieną, vakare po darbo, anksti ryte, savaitgalį, šventinę dieną. Aplinkosaugininkai dirba būdravimo režimu, tad Pranešimų priėmimo tarnybos darbuotojai gali į juos kreiptis iškart.

Pagal iš anksto sudarytą grafiką būdraujantys regionų aplinkosaugininkai pasiruošę reaguoti į pranešimus 24 val. 7 dienas per savaitę“, – teigia Aplinkos apsaugos departamento direktorė Olga Vėbrienė.

 

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA