Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Alytus po gaisro: žalai atlyginti reikalaujama daugybės dokumentų

Autorius: Agroeta
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Dėl gaisro Alytaus padangų perdirbino gamykloje žalą patyrė 18 ūkininkų, o dar penki asmenys taip pat deklaravo nuostolius, pranešė Alytaus rajono savivaldybė. Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė yra komisijos, kuri nagrinėja prašymus, pirmininkė. Jos teigimu, žalą patyrę fiziniai ir juridiniai asmenys prašymus komisijai dėl kompensacijų turi pateikti ne vėliau kaip per mėnesį nuo žalos atsiradimo.

„Komisija išnagrinėjo 23 prašymus, iš jų 18 ūkininkų, dviejų verslo įmonių, Alytaus rajono savivaldybės priešgaisrinės apsaugos tarnybos, rajono Visuomenės sveikatos biuro ir Savivaldybės administracijos. Bendra pareiškėjų patirta žala – 45,5 tūkst. Eur. Nutarta teikti Finansų ministerijai 21 prašymą, verslo įmonės turės pateikti trūkstamus dokumentus“, – teigiama savivaldybės pranešime.

Pasak Alytaus rajono savivaldybės, su prašymu kompensacijai skirti būtina patekti žalos atsiradimą pagrindžiantys dokumentai ir skaičiavimai.

Kartu su prašymais reikia pateikti nuosavybės teisę į turtą, kurio netekta ar kuris sužalotas, patvirtinančius dokumentus, žalos dydį ir tiesioginius nuostolius pagrindžiančius dokumentus.

Facebook komentarai