Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Agroverslo įmonės „Timac AGRO“ dešimtmečio metraštis  – Lietuvos žemės ūkio progreso atspindys

Autorius: Partnerių turinys
Lietuvos žemės ūkio progreso atspindys – su Agroverslo įmone „Timac AGRO“.
Lietuvos žemės ūkio progreso atspindys – su Agroverslo įmone „Timac AGRO“.
Printer Friendly, PDF & Email

Šiomis dienomis savo veiklos dešimtmetį mini daugeliui pažangiai ūkininkaujančių šalies žemdirbių gerai žinoma agroverslo įmonė „Timac AGRO“, rinkai tiekianti pasaulyje pačias moderniausias mokslo inovacijas, skirtas  gerinti dirvožemį ir stimuliuoti augalų augimą.

Tad šios įmonės produktų pardavimų mastus galima prilyginti lakmuso popierėliui, atskleidžiančiam, kokiame etape modernumo link šiuo metu yra visas mūsų žemės ūkio augalininkystės sektorius.

„Timac AGRO Lietuva“– tarptautinės įmonių grupės „Roullier“, turinčios beveik šimtą gamybos padalinių ir atstovybes 131 šalyje, narė. Šie didžiuliai mastai nestebina –„Roullier“ yra įsteigusi vieną iš didžiausių ir moderniausių pasaulyje – privatų mokslo tyrimų centrą, kuriame dirba beveik pusė tūkstančio mokslininkų ekspertų.

Šios tarptautinės komandos kuriamų naujos kartos produktų pagrindas – iš jūros gaunamos organinės kilmės žaliavos – prie nepalankiausių augimo sąlygų gebantys prisitaikyti dumbliai, kurių veikliosios medžiagos  panaudojamos kuriant stimuliantus žemės ūkio kultūroms, bei vėžiagyvių liekanos, iš kurių gaminamos lengvai skylančios trąšos dirvožemio būklei gerinti.

„Era, kai į dirvožemį buvo beriami besaikiai kiekiai cheminių medžiagų, baigėsi. Visi turime suvokti, kad rūpinimasis dirvožemio tvarumu, vandens ištekliais privalo būti neatsiejamos derliaus dedamosios. Tad ir ieškoma inovatyvių būdų, kaip sužadinti žemės ūkio augalų energines galias ir optimizuoti trąšų kiekius, kad būtų sustabdyti dirvožemio dykumėjimo procesai, Baltijos jūros tarša, bet kartu augtų žemdirbių pajamos“, – pasakoja „Timac AGRO Lietuva“ generalinis direktorius Arūnas Jusas, pastebintis, kad įmonės prekių asortimentas klientams siūlomas ne puošniais lankstinukais, o betarpiškai su žmonėmis bendraujant ir remiantis mokslo faktais – drauge tariantis, diskutuojant, skaičiuojant. „Šiuo metu į šalies ūkius kasryt išrieda net 33 mūsų įmonės konsultantai. Ir tai ženklas, kad Lietuvos žemės ūkis eina progreso keliu“, – reziumuoja A. Jusas.

Facebook komentarai