Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

„AGROBOND“: dirbame, kad mūsų partnerių darbai nesustotų

Autorius: Giedrė VILKYTĖ
Printer Friendly, PDF & Email

Žemės ūkio darbai Lietuvoje jau įsibėgėjo. Deja, vos tik traktoriai ir kita sunkioji technika išrieda į laukus, prasideda ir pirmosios problemos – įvairūs gedimai. Tam, kad darbai nesustotų, kiekvienas ūkininkas nori tokius rūpesčius išspręsti kuo greičiau. Bet šiemet šalia jų susiduriama ir su dar vienu iššūkiu – valstybės lygmens karantinu, kuris apribojo įprastą prekybą. Laimei, šiuolaikinės technologijos ir operatyvus paslaugų perkėlimas į internetinę erdvę leidžia įveikti ir šiuos sunkumus.

Prekybos tinklas „AGROBOND“ rūpinasi savo klientais

UAB „Agroservisas LT“ valdomas prekybos tinklas „AGROBOND“ yra puikiai žinomas kaip traktorių „MTZ“/„Belarus“ atsarginių dalių tiekėjas Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Įmonės sandėlyje nuolatos yra per 5 000 būtinos komplektacijos originalių pozicijų – nuo smulkiausių detalių iki stambiųjų traktoriaus mazgų. Tad galima būti tikriems, jog net darbymečio įkarštyje sugedus traktoriui bus galima greitai jį sutvarkyti.

Dėl gedimų sustojus darbams, visiems ūkininkams, o ypač tiems, kurie gyvena atokiuose Lietuvos kampeliuose, yra itin svarbu problemas išspręsti per maksimaliai trumpą laiką.

Todėl prekybos tinklo „AGROBOND“ kredo: žemdirbiai reikiamas atsargines dalis turi gauti greitai ir patogiai. Tad neatsitiktinai internetines duris atvėrė elektroninė parduotuvė www.agrobond.lt.

Kol kas tai vienintelė elektroninė „MTZ“/„Belarus“ detalių parduotuvė Lietuvoje.

2

Joje galima ne tik įsigyti naujų, aukštos kokybės traktorių dalių, bet ir susipažinti su naujausiais žemės ūkio technikos pasiūlymais – nuo Lietuvoje jau plačiai žinomų „HATTAT“ traktorių, „AGROLAND“ žemės dirbimo padargų, „ZANON“ smulkintuvų iki visiškos naujovės Lietuvoje – išskirtinių itališkų „ARBOS“ traktorių (25 - 136 AG) ir „Caselli“ priekabų.

Kaip niekada paprasta apsipirkti

Apsipirkti ir išsirinkti reikiamas atsargines dalis internetu šiuo metu yra itin aktualu dėl paskelbto karantino. Be to, tai itin patogu, nes naršyti po elektroninę parduotuvę galima bet kuriuo metu.

Tad jei traktorius sugenda vakarop, kai fizinės parduotuvės jau nebedirba, reikalingą užsakymą pateikti galima ir vėlyvą vakarą, o iš pat ryto jis bus pradėtas vykdyti.

Surasti ir užsakyti reikalingas atsargines dalis elektroninėje parduotuvėje www.agrobond.lt labai paprasta. Tereikia pasirinkti savo traktoriaus modelį, susirasti traktoriaus mazgą, kuris sugedo, ir atsidariusio brėžinio pagalba pasirinkti reikiamą detalę.

Tuomet jau lieka spustelti ant detalės kodo (artikulo) ir pasitikrinti, ar sugedusi detalė vizualiai atrodo panaši į e-parduotuvės sandėlyje esančią. Jei viskas atitinka, būtina nurodyti užsakomą kiekį. Prekei atsidūrus pirkinių krepšelyje, atliekami užsakymo užbaigimo žingsniai – užpildomi kontaktiniai duomenys, pasirenkamas atsiėmimo ir apmokėjimo būdas, nuspaudžiamas mygtukas „Užsakyti“. Viskas – prekė jau užsakyta, telieka jos sulaukti!

Pirkėjų patogumui elektroninė parduotuvė suteikia galimybę užsakytą prekę gauti tiek per siuntų tarnybą, tiek atsiimti ją iš pasirinkto atsiėmimo punkto – atitinkamos prekybos tinklo „AGROBOND“ parduotuvės. Atsiskaitymo būdas taip pat dvejopas. Galima atsiskaityti tiesiogiai per elektroninę bankininkystę arba pagal e-parduotuvės sistemos sugeneruotą išankstinio apmokėjimo faktūrą.

Lojalumo programa

Dar vienas svarbus aspektas. UAB „Agroservisas LT“, puoselėdama gražią partnerystę su savo klientais, siūlo jiems įsitraukti į lojalumo programą ir pasinaudoti jos teikiamais privalumais.

Lojalumo programos „AGROBOND“ dalyviui įsigijus nuolaidų kortelę, iš karto, jos išdavimo metu, aktyvuojama 5 proc. nuolaida „MTZ“/„Belarus“ detalėms bei jas lydinčioms prekėms.

3

Nuolaidų kortelė yra universali. Ja bus galima naudotis apsiperkant tiek fizinėje, tiek elektroninėje „AGROBOND“ parduotuvėje. Nuolaidos pritaikymui tereiks kortelę paduoti pardavėjui arba suvesti jos nugarėlėje esantį nuolaidos kodą.

Neradus reikiamos detalės, kilus neaiškumams ar prireikus išsamesnės konsultacijos visuomet galima kreiptis telefonu +370 640 31020 arba elektroniniu paštu info@agrobond.lt

 

Facebook komentarai