Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

AB „Lytagra“ Tauragėje statys naują parduotuvę

Autorius: Tauragės žinios
AB „Lytagros“ parduotuvė čia veiks nebeilgai. Simonos Valinčiūtės nuotrauka.
AB „Lytagros“ parduotuvė čia veiks nebeilgai. Simonos Valinčiūtės nuotrauka.
Printer Friendly, PDF & Email

Ūkininkai žemės ūkio technikos, kitų ūkiui reikalingų prekių Tauragėje dažniausiai ieško „Lytagros“ parduotuvėje, įsikūrusioje netoli „Regitros“, Verslininkų gatvėje. Tačiau taip bus jau neilgai – šalia tarptautinio kelio Tauragė–Kaliningradas AB „Lytagra“ įsigijo sklypą. Jame žemės ūkio technika ir kitomis ūkio prekėmis prekiaujanti bendrovė statys parduotuvę, į kurią perkels savo padalinį iš senųjų patalpų.

AB „Lytagra“ technikos direktorius Edvinas Preskienis „Tauragės žinioms“ patvirtino, kad bendrovė nusipirko 1,06 ha sklypą Alyvų g. 2, šalia Tilžės plento. Netrukus prasidės projektavimo darbai, statybos galėtų prasidėti kitais metais.

Senoji „Lytagros“ parduotuvė Verslininkų gatvėje buvo apie 2000 kv. m ploto, naujoji, pasak technikos direktoriaus, bus daugiau nei dvigubai didesnė.

– Naujasis sklypas yra 1,06 ha. Pastatas, planuojama, bus gerokai didesnis nei senasis – maždaug 4500 kv. m. Šiuo metu vyksta projektavimo darbų apklausa, pasirašysim sutartį su laimėtoju ir, manau, kitiems metams turėtų suprojektuoti. O statyba, įvertinus visus įmonės finansinius pajėgumus, jei viskas tvarkoj, galbūt kitais metais galėtų ir prasidėti, – sakė technikos direktorius.

AB „Lytagra“ per visą savo gyvavimo laikotarpį vykdo prekybą (ji įkurta 1945 metais, privatizuota 1992 metais), orientuotą į Lietuvos žemės ūkį. Siekdama apimti kuo daugiau ūkininkams ir kitiems gyventojams svarbių sričių, vis labiau plečia prekių asortimentą, skirtą statyboms ir namų ūkiui. AB „Lytagra“ prekybos vietose prekiaujama metalais, vamzdžiais, tvirtinimo detalėmis, žemės ūkio technika, sunkvežimių ir automobilių atsarginėmis dalimis, elektros prekėmis, įrankiais ir t.t.

AB „Lytagra“ yra viena iš didžiausių bendrovių respublikoje. Siekdama būtų kuo arčiau visų Lietuvos gyventojų, turi 21 filialą ir 6 antrines įmones, išsidėsčiusias Lietuvos teritorijoje. Išvystytas prekybos tinklas, sudaro sąlygas aktyviai plėsti prekybą, pateikti klientams jiems aktualiausius produktus.

Facebook komentarai