Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

2020-ieji „Krekenavos agrofirmai“ geresni nei 2019-ieji

Autorius: BNS
Šiems metams įmonė turi suplanavusi dar didesnes investicijas.
Šiems metams įmonė turi suplanavusi dar didesnes investicijas.
Printer Friendly, PDF & Email

Didžiausio Baltijos šalyse privataus kapitalo fondų valdytojo „BaltCap“ fondo valdomos šalia Kėdainių įsikūrusios mėsos perdirbimo įmonės „Krekenavos agrofirma“ bendras 2020 metų veiklos finansinis rezultatas bus geresnis nei 2019 metais, portalui delfi.lt prognozuoja įmonės vadovas.

„Žiūrint į pajamas, jos pora procentų susitraukusios nei dar prieš metus. Tačiau bendras finansinis rezultatas bus geresnis nei 2019 metais. (...) Po pirmojo karantino atsigavimas buvo 70–75 proc.“, – sako „Krekenavos agrofirmos“ vadovas Linas Grikšas.

Pasak jo, bendrovė investicinių projektų nestabdė.

„Kaip tik investavome daugiau nei 0,5 mln. eurų ir pradėjo veikti įrengta saulės jėgainė. Taip pat investavome į įrangą ir jokių planų nestabdėme. Stengėmės viską, ką suplanavę, kuo greičiau padaryti, nes tai leidžia būti efektyvesniems ir didina galimybes būti sėkmingiems ateityje“,  – portalui kalbėjo L. Grikšas.

Jis pabrėžė, kad šiems metams įmonė turi suplanavusi dar didesnes investicijas: „Planuojame investuoti apie 3 mln. eurų į biodujų jėgainę, apie 2 mln. eurų bus skirta kitoms investicijoms“.

Facebook komentarai