Žvilgsnis į kombainus – žaliai geltonųjų universalumas


(Kaunas, vasario 11 d.) Lietuvos specialistams žinoma, kad T serijos „John Deere“ javų kombainai „DOJUSagro“ pardavimuose užima didžiausią dalį tarp visų parduodamų bendrovės kombainų. Kur gi yra šios serijos kombainų paslaptis, kuri aptariama ir pasaulinėje žiniasklaidoje. Būtent tuo ir pasidomėjo „Agroeta“.

Kaip pasakojo „DOJUSagro“ kombainų specialistas Dangis Valaitis, dar 2008 m. rinkoje pasirodęs, o šiuo metu daug labiau nei bet kada atnaujintas „T“ serijos kombainas turi didžiausią aktyvios separacijos plotą (4kvm).

„Dėka didelio diametro (660 mm) pagrindinio būgno ir didžiausio diametro rinkoje separavimo būgno (800 mm), kombainas neabejotinai išlaiko grūdų kokybės egzaminą, o unikali tangentės forma judanti masė neturi lūžimo kampų, todėl išlaikoma šiaudų ir grūdų kokybė “, – žiemą, kai galime apžvelgti pasiūlą, „Agroetai“ prie kombaino pasakojo D. Valaitis.

Specialistas dėstė, jog padidėjus separavimui buvo išdidinti ir kiti elementai –  nuožulniosios kameros našumas, o valymo sistemos plotas tapo net 41 proc. didesnis.

„Vien todėl šis kratiklinis kombainas savo našumu gali prilyginamas hibridiniams kombainams, bet turi unikalias kokybines savybes, kuriomis pasižymi tik kratikliniai kombainai: geriausia grūdų kokybė, geriausia šiaudų kokybė, minimalūs nuostoliai ir žinoma universalumas bet kokiomis sąlygomis“, – tikino D. Valaitis.

Visi šie sprendimai taupo ūkininko laiką, mažina kaštus ir padeda gauti didesnį pelningumą grūdų ir šiaudų kokybės dėka.

Agroeta

Žvilgsnis į kombainus – žaliai geltonųjų universalumas

 • Atsiliepimai
  Komentuoti

  1. Regis   2019/02/12 at 08:42

   Kiek per metus Lietuvoje parduodate šių modelių? 2017/2018?

  Komentuoti

  Jūs el. pašto adresas nebus paviešintas.