ŽŪB „Delikatesas“ susišlavė net tris apdovanojimus konkurse „Metų gaminys 2018“

(Vilnius, gruodžio 14 d.) Lietuvos pramonininkų konfederacijos tradicinis konkursas „Lietuvos metų gaminys“ paprastai vainikuoja besibaigiančių metų mūsų šalies verslininkų darbą. Nepaisant didelės konkurencijos, žemės ūkio bendrovė „Delikatesas“ šiemet už savo produktus susišlavė net tris apdovanojimus – du aukso medalius ir vieną sidabro.

„Įmonei tai didžiulis laimėjimas. Juk produktus vertino solidi komisija. Tai neabejotinai aukščiausias įvertinimas“, – išsyk po apdovanojimo „Agroetai“ sakė bendrovės „Delikatesas“ vadovas Ričardas Milkintis.

Aukso medaliai atiteko produktams – Krivio virvelės (vytintos) ir Krivio nugarinė šaltai rūkyta (kaimiško dūmo). Sidabro medaliu apdovanota Bajoriška vytinta dešra.  

„Komisija įvertino ir produktų kokybę, ir skonio savybes. Stengiamės, kad visi mūsų produktai būtų išskirtiniai, kuo sveikesni. Jie gaminami iš žinomų žaliavų tiekėjų ir tik iš atvėsintos mėsos“, – pasakojo R. Milkintis.

Pašnekovas pridūrė, kad žaliavą bendrovė atsiveža savo transportu, todėl užtikrinama visa kokybės grandinė – nuo žaliavos patiekimo iki gamybos. Pavyzdžiui, nugarinė rūkoma senose rūkyklose, taip užtikrinant, kad mėsos produkto galutinė kokybė ir skonio savybės būtų maksimaliai artimos dar mūsų senolių išpuoselėtoms tradicijoms.

Per mėnesį įmonė pagamina apie 200 tonų įvairių mėsos gaminių, pradedant rūkytais gaminiais ir baigiant populiaria daktariška dešra, pieniškomis dešrelėmis, šaltiena.

Nuo 1937 m. veikianti įmonė eksportuoja produkciją į Airiją, Jungtinę Karalystę, Vokietiją, Lenkiją, Latviją, Estiją ir kitas šalis.

Konkursas „Lietuvos metų gaminys“ rengiamas nuo 1997 m., o jame negali dalyvauti produktai, kurie jau buvo pateikti ankstesniuose konkursuose.

Agroeta

Komentuoti

Jūs el. pašto adresas nebus paviešintas.