Žemės ūkio bendrovės pareiškė nuomonę dėl sezoninio laiko kaitaliojimo

(Vilnius, lapkričio 21 d.) Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacija surengtoje viešojoje konsultacijoje,  skirtoje aptarti sprendimą dėl nuolatinio sezoninio laiko pasirinkimo (vasaros ar žiemos), išsakė savo poziciją.

Asociacija paskelbė, kad mažiau svarbu, kokiu laiku gyvensime, svarbiausia, kad jis nebūtų kaitaliojamas. Tačiau asociacija labiau palaiko vasaros laiko pasirinkimą.

Agroeta primena, kad galiojant vasaros laikui, šviesusis paros metas ryte prasideda vėliau ir vakare trunka ilgiau. Jei užfiksuotume žiemos laiką, šviesusis paros metas rytais prasidėtų anksčiau, bet anksčiau sutemtų vakarais. Diskusijose dalyvaus žemės ūkio, ūkio, socialinės apsaugos ir darbo, aplinkos, susisiekimo ir energetikos ministerijų atstovai. Jų rezultatai bus panaudoti, tariantis su kaimyninėmis šalimis bei priimant galutinį sprendimą.

Sveikatos apsaugos ir švietimo ekspertai sutaria, kad praktikos sukioti laiką kiekvieną pavasarį ir rudenį derėtų atsisakyti, tačiau bendro sutarimo, kurį laiką pasirinkti kaip nuolatinį, kol kas nėra.

 • 2 komentarai
  Komentuoti

  1. Vilma   2018/11/21 at 15:52

   Sutinku su vasaros laikų tai geriausias laikas

  2. Joo   2018/11/22 at 12:56

   Tikrasis Lietuvos laikas yra žiemos, tačiau man patogesnis vasaros laikas, nes prie jo užaugau.

  Komentuoti

  Jūs el. pašto adresas nebus paviešintas.