Vagystės iš sodybų be įsilaužimo ženklų, nuostoliai – tūkstančiai eurų

(Kalvarija, balandžio 17 d.) Į negyvenamą sodybą Kovų kaime (Kalvarijos sav.) atvykusi šeimininkė iš pradžių net nepastebėjo, kad čia būta neprašytų svečių – namo durys buvo užrakintos, nesimatė jokių įsilaužimo žymių. Tačiau moteris pasigedo ūkinių pastatų raktų, auksinių auskarų ir sodyboje laikyto alkoholio. Ilgapirščių grobiu tapo 10 butelių degtinės, 7 buteliai brendžio, 3 buteliai vyno, nemažai alaus. Sodybos savininkė nuostolius įvertino 390 eurų.

Kita panaši vagystė įvyko Trakiškių kaime (Marijampolės sav.). Vagišiai taip pat nepaliko jokių įsilaužimo žymių, tik durų spyna namų šeimininkei pasirodė, jog kažkaip sunkokai atsirakino. Kad namuose kažkas įžūliai pasidarbavo, moteris suprato pasigedusi aukso papuošalų ir 8 tūkst. eurų.

Rasa SMILGYTĖ

 • Atsiliepimai
  Komentuoti

  1. Almonas Gutkauskas   2019/04/17 at 10:52

   Nu bet ir duoda jaunimas šposų. Aukso dirbiniai, alkoholio upės… Ką vagys veiktų, pavyzdžiui, sodyboje, – kai net indai parvežami namo (išplovimui). Nebent tik kastuvą ir grėblį. Kai visu elektrinius įrankius vežiojiesi, pirmyn – atgal. Juk tokie laikai… nes žinai, o kas būtų vagiui, jei jį ir pagautų. Demokratija, juk. Ne Singapūre gyvename, kur vagys jau seniai supuvę kartuvėse ir jų nei su žiburiu nerasi.

  Komentuoti

  Jūs el. pašto adresas nebus paviešintas.