Ūkininkų kasdienybę „John Deere“ kuria ir virtualios realybės technologijos pagalba

(Dubjukas, gruodžio 10 d.) Apie „John Deere Dubuque Works“ gamyklą mažai kalbama, bet joje dizaineriai ir inžinieriai sukuria pažangiausius šio prekės ženklo produktus, kuriais kasdien naudojasi ūkininkai, miškininkai ir statybininkai.

Mokykloje apie Troy Maddox‘ą pedagogai veikiausiai pasakytų, kad jis pamokų metu daugiau piešdavo, nei mokėsi. Jis įgyvendino nuo vaikystės puoselėtą svajonę tapti dizaineriu ir jau kurį laiką yra „John Deere“ produktų kūrimo avangarde.

„Vizualizuoju tai, ko anksčiau niekada nebuvo“, – sako T. Maddox‘as. Kurdamas „John Deere“ kombainų, traktorių ir kitos technikos kabinas T. Maddox‘as vietoje pieštuko ir popieriaus naudoja „Adobe Photoshop“ programinę įrangą ir grafinę planšetę „Wacom Cintiq“.

Kad geriau suprastų technikos operatoriaus poreikius, T. Maddox‘as itin noriai užsideda virtualios realybės akinius. Jie padeda geriau įsivaizduoti, ko trūksta traktoriaus arba kombaino operatoriui.  

„Mūsų gamykloje yra virtualios realybės laboratorija. Ten aš užsidedu virtualios realybės akinius ir vietoje vairuotojo matau, kurioje vietoje patogiausia būtų sumontuoti įvairias svirtis, porankius, – pasakoja T. Maddox‘as. – Juk viskas turi būti po ranka. Aš netgi galiu išlipti iš kabinos, nulipti laipteliais ir apeiti traktorių“.

Pasak dizainerio, ši technologija leidžia „Deere & Co“ mažiausiomis sąnaudomis sukurti šiuolaikinę techniką, atitinkančią žemdirbio poreikius.

T. Maddox‘as jau yra dirbęs prie 524-624 L serijos „John Deere“ krautuvų interjero, S430 ir S440 modelių kombainų išorės dizaino.

Agroeta

Komentuoti

Jūs el. pašto adresas nebus paviešintas.