„Ūkininko patarėjo“ žurnalistams išplatintas nepageidaujamų pašnekovų sąrašas, kuriame ir žemdirbių lyderiai

(Kaunas, gegužės 14 d.) Šešių įtakingų žemės ūkio organizacijų vadovai atsidūrė nepageidaujamų pašnekovų sąraše, kuris buvo išplatintas „Ūkininko patarėjo“ žurnalistams. Nepageidaujamais pašnekovais įvardintas Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas Jonas Talmantas, Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijos direktorius Jonas Sviderskis, Lietuvos grūdų augintojų asociacijos pirmininkas Aušrys Macijauskas bei šios asociacijos direktorius Ignas Jankauskas, taip pat Lietuvos kiaulių augintojų asociacijos vadovas Algis Baravykas.

Žurnalistams nurodyta, kad iki 2018 m. vasario 28 d. nepageidaujamu pašnekovu buvo ir Lietuvos pieno gamintojų asociacijos pirmininkas Jonas Vilionis, Lietuvos šeimos ūkininkų sąjungos pirmininkas Vidas Juodsnukis bei pieno perdirbėjų asociacijos vadovas Egidijus Simonis.

Šio leidinio valdymą dar praėjusių metų rudenį perėmė su „Valstiečių laikraščiu“ susijusi Misiukevičių šeima.

Stambiausias „Ūkininko patarėjo“ akcininkas Vytenis Neverdauskas siekia susigrąžinti laikraščio valdymą, bet kol vyksta teismai, jis to padaryti negali.

Pranešama, kad „Ūkininko patarėjo“ žurnalistams stipriai vėluoja net minimalūs atlyginimai, o „apie honorarus jau teko pamiršti“.

„Agroeta“ primena, kad žodžio laisvė yra viena pamatinių vertybių, kurias turi mūsų šalis atgavusi nepriklausomybę. Agroverslo portale visada buvo ir bus užtikrintas nuomonių pliuralizmas.

Agroeta

Komentuoti

Jūs el. pašto adresas nebus paviešintas.