Ūkininkai apgailestauja dėl valdžios abejingumo ir Žemės ūkio ministerijos nemokšiškumo

(Panevėžys, gegužės 17 d.) Penktadienį Panevėžio rajone rengiamas Lietuvos ūkininkų sąjungos (LŪS) 31-asis suvažiavimas, kuriame žemdirbiai tikisi, jog bus išgirsti valdžios. „Apgailestaujame, kad iš užsiregistravusių svečių, kuriuos kvietėme, yra vienetai politikų. Pavyzdžiui, abu kandidatai į Prezidentus neatvyks dėl užimtumo. Kvietėme ir Premjerą. Jo taip pat nebus“, – vardijo kviestinius svečius, kurie neatvyks LŪS pirmininkas Jonas Talmantas.

„Nors esame žemdirbių kraštas, bet žemės ūkis, panašu, niekam neįdomus (…) Patys matote, kaip vadovaujama Žemės ūkio ministerijai. ŽŪM su tokiais vadovais yra tragedija. Ūkininkauju 27 metus, bet su tokiais ŽŪM vadovais dar nesu susidūręs, kai neturime apskritai supratimo apie žemės ūkį“, – „Agroetai“ sakė J. Talmantas.

Pasak jo, suvažiavimui bus teikiama rezoliucija, kurioje ūkininkai prašys valdžios nedidinti mokesčių, perskaičiuoti žemės mokestį, kuris nuolat didėja, bus paliesta ir melioracijos problema.

Paklaustas, kiek suvažiavimo rezoliucijos punktų buvo įgyvendinta po Jonavoje vykusio visuotinio žemdirbių suvažiavimo, J. Talmantas tikino, kad nė vienas punktas per tą laiką taip ir nebuvo išpildytas.

„Valdžiai juokas ima iš tų rezoliucijų. Bet mes nesustosime“, – pabrėžė J. Talmantas.

Suvažiavimas vyks Šilagalio (Panevėžio r.) kaime. Suvažiavimo pradžia 10 val. 30 min.

Agroeta

Ūkininkai apgailestauja dėl valdžios abejingumo ir Žemės ūkio ministerijos nemokšiškumo

 • Atsiliepimai
  Komentuoti

  1. Alma   2019/05/17 at 09:21

   Važiuoja ūkininkai piketuoti į Briuselį , bet su savo valstybės valdžia, problemų neišsprendžia.

  Komentuoti

  Jūs el. pašto adresas nebus paviešintas.