Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1 DOJUS agro

Sūduvos močiutės meta iššūkį Lietuvos močiutėms

Autorius: Agroeta
Sūduvos močiutės meta iššūkį Lietuvos močiutėms
Sūduvos močiutės meta iššūkį Lietuvos močiutėms
Printer Friendly, PDF & Email


(Marijampolė, vasario 11 d.) Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro sporto salėje močiutės naujus metus pasitiko su futbolo turnyru „Mano laikas, mano draugai, mano futbolas“. Turnyre dalyvavo 3 Sūduvos močiučių futbolo komandos: Mokolų „Sūduvos močiutės“, Kybartų „Kindermočiutės“ ir Marijampolės „Už sveiką Lietuvą“. Močiučių futbolas žaidžiamas salėje, netradicinių matmenų aikštelėje, 4 prieš 4 su poroloniniu futbolo kamuoliu. 2016 metais Keturvalakiuose startavęs ir jau ketvirtą sezoną pradedantis močiučių futbolo judėjimas įrodo, kad futbolą galima pamilti ir juo mėgautis bet kokiame amžiuje.

Šis Draugiškas močiučių futbolo turnyras, tai vienas iš pasiruošimo etapų prieš artėjantį Lietuvos močiučių futbolo čempionatą „Močiutės už futbolą“, kuris vyks balandžio 13 dieną Keturvalakiuose. Kybartų komandos treneris sakė – „Močiutės į futbolo treniruotes renkasi ir žaidžia, tiesiog degančiomis akimis“.

Turnyre, Viktorijos Svirupskytės-Urkienės treniruojamos  Mokolų miestelio močiutės, vienodu rezultatu 2-1 įveikusios savo varžoves, iškovojo pirmąją vietą. Antroji vieta atiteko Kybartų „Kindermočiučių“ komandai, kuri po atkaklių rungtynių 3-1 įveikė  Marijampolės „Už sveiką Lietuvą“ komandą.

Rezultatyviausia turnyro žaidėja tapo Mokolų „Sūduvos močiutės“ komandos žaidėja Valentina Laurencikė – Viktorova, kuri turnyre įmušė 4 įvarčius.

Futbolo rungtynėse aikštėje kovojančias močiutes aktyviai palaikė žiūrovai: jų suaugę vaikai, anūkai, močiučių vyrai –  seneliai, diedukai, bočeliai... Kai toks didelis būrys sirgalių ir nuoširdus palaikymas, tai ir močiučių rezultatai aikštėje buvo puikūs. Sūduvos močiutės niekuo nenusileido Lietuvos futbolo favoritams –vyrų futbolo komandai „Sūduva“.

Turnyrą organizavo ir jame teisėjavo Martynas Karpavičius. Renginio draugai: Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras, Lietuvos masinio futbolo asociacija, judėjimas „Moterys už futbolą“.

Rasa SMILGYTĖ

Facebook komentarai

T Hegvita agro