Smulkieji ūkiai paprašė 4 mln. eurų didesnės paramos nei numatyta skirti

(Vilnius, rugpjūčio 14 d.) Pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos (KPP) priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklą „Parama smulkiesiems ūkiams“ buvo pateiktos 656 paraiškos 9 746 601 Eur paramai gauti. Minėtam paraiškų rinkimo etapui buvo skirta 6 015 038 eurų paramos lėšų, taigi buvo paprašyta beveik 4 mln. Eur paramos daugiau nei šiam šaukimui buvo numatyta.

Sudarius paraiškų prioritetinę eilę paaiškėjo, kad paramos lėšų pakanka 279 pareiškėjams, surinkusiems 85–65 atrankos balų. Daliai pareiškėjų, surinkusių 60 atrankos balų, lėšų pakanka, tuo tarpu pareiškėjams, surinkusiems mažiau nei 55 atrankos balus, paramos lėšų nepakako – tokių pareiškėjų susidarė 235.

Paramos paraiškų prioritetinė eilė buvo sudaryta atlikus pateiktų paraiškų atrankos vertinimą, vadovaujantis administravimo taisyklėmis bei priemonės įgyvendinimo taisyklėmis, taip pat pareiškėjo paraiškoje pateikta informacija, su paraiška pateiktais dokumentais bei registruose esančia informacija.

Atlikus atitikties atrankos kriterijams vertinimą, bus atliktas paraiškų tinkamumo vertinimas paraiškoms, kurioms pakanka lėšų – jo metu bus nustatyta, ar projektas tinkamas gauti paramą, ir kokia galima paramos suma.

Smulkieji ūkiai paprašė 4 mln. eurų didesnės paramos nei numatyta skirti

 • 2 komentarai
  Komentuoti

  1. Pokemonas   2018/08/14 at 20:17

   Investuos 9 mln. eurų, o kokia bus grąža. Pagyvensim — pamatysim. Kokius rezulyatus atneš pinigų mėtymas smulkiems rinkėjams? Pirmiausia — maisto produktų kainų augimą.

  2. stambus verskny   2018/08/16 at 12:13

   kokiu tikslu taskomi es paramu pinigai grudininkams? isvis atimti is ju paramas ir duoti tik gyvulininkystes ir kitiems speciazuotiems sektoriams. Kodel remiami augalininkystes ukiai nuo sausros o pieno ukiams nuostoliai nekompensuojami??? kur teisybe? ZUM isvis tam riebiam Talmantui parsidavus, tik grudininkus mato, pastoviai kompensacijas tik dalina

  Komentuoti

  Jūs el. pašto adresas nebus paviešintas.