Šiemet Lenkijoje populiariausias traktorius „John Deere 6120M“, tačiau daugiausiai parduota „New Holland“

Per penkis šių metų mėnesius Lenkijos rinkoje buvo parduota beveik 3 100 naujų traktorių. Geriausiais pardavimais gali pasigirti „New Holland“. Šio prekės ženklo traktorių buvo parduota 527. Palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, „New Holland“ traktorių parduota 128 vienetais mažiau.

Antrąją vietą užima „John Deere“, kurių užregistruota 445 vnt. Trečiąją poziciją užima „Kubota“ su 383 naujais traktoriais, ketvirtąją – „Zetor“ (342 vnt.), o penktąją – „Deutz Fahr“ (258 vnt.).

Ekspertai pabrėžia, kad tik „Zetor“ ir „Deutz Fahr“ šiemet iš geriausiųjų penketuko pagerino praėjusių metų analogiško laikotarpio pardavimus.

Minėto sąrašo lyderiai užima 2/3 naujų traktorių rinkos. Vertinant rinkos tendencijas, šiemet ji smuko 1,8 proc., palyginti su 2018 m. penkių mėnesių rezultatais.

Atskirų modelių klasifikacijoje pirmauja ne „New Holland“, o „John Deere“ traktorius. Lenkai šiemet daugiausiai nupirko „John Deere 6120M“ – 85 vnt. Antroje vietoje liko „Zetor Major CL, o trečiojoje – kitas „John Deere 6155 M“. Ketvirtąją poziciją užėmė „New Holland TD5.85“ , o penktąją – „Zetor Proxima CL90“.

 Parengta pagal „Farmer.pl“

Šiemet Lenkijoje populiariausias traktorius „John Deere 6120M“, tačiau daugiausiai parduota „New Holland“

Komentuoti

Jūs el. pašto adresas nebus paviešintas.