Prancūzų ūkininkų protestai vis labiau stebina internautus savo ryžtingumu (galerija)

(Tulūza, vasario 13 d.) „Facebook“ tinkle plinta vis daugiau nuotraukų, kaip Prancūzijos ūkininkai, protestuodami prieš Europos Komisijos planuojamus paramos apkarpymus žemdirbiams, blokavo įvažiavimus į Tulūzos miestą. Nuotraukose matyti, kad vienur tiesiog ant kelio išpiltos žemės, dar kitur ūkininkai degina padangas arba tiesiog lėtai važiuoja šio miesto gatvėmis.

Patys žemdirbiai savo protesto akciją prilygina „pilietiniam karui“, nes Prancūzijos kaimas dėl dabartinės žemės ūkio politikos „tuštėja ir miršta“. Protesto akcijos fermeriai ėmėsi sužinoję, kad valdžia ketina apkarpyti subsidijas Tulūzos apylinkėse dirbantiems fermeriams. Paskaičiuota, kad kiekvieno žemdirbio pajamos tokiu atveju per metus sumažėtų maždaug 7 tūkst. eurų.

Agroeta

 

 • 2 komentarai
  Komentuoti

  1. Rostselmash   2018/02/14 at 08:35

   Vo teisingai vyrai daro! Gana keliaklūpščiauti prieš ponų norus, reikia pastovėt už save. Dabar ko tai visi, kaip į kelnes pridėję, o mano laikais buvom padarę visoi sąjungoi beprecedentį įvykį, net Maskva apie tai rašė. Raudonosios Žvaigždės Spalio Revoliucijos kolūkyje suvarėm visą techniką aplink dirbtuves, išleidom kura, suslėpėm raktus, užsibarikadavom ir gėrėm tris savaitės. Atvažiavo tada valdžia iš rajono, iškoliavo, bet savo išsireikalavom.

  2. Anonimas   2018/02/14 at 12:11

   Galetu ir lietuvoj padaryt!

  Komentuoti

  Jūs el. pašto adresas nebus paviešintas.