Po Prezidentės kritikos žemės ūkio ministras iki rudens žada parengti žemės ūkio viziją

(Vilnius, birželio 12 d.) Reaguodamas į metinį valstybės vadovės Dalios Grybauskaitės pranešimą, žemės ūkio ministras Giedrius Surplys viešai pasižadėjo iki rudens parengti Lietuvos žemės ūkio viziją.

Joje bus apsispręsta dėl Lietuvos žemės ūkio politikos krypties ir kaimo plėtros strategijos.

Antradienį Seime išdėstytoje kalboje Prezidentė D. Grybauskaitė teigė, jog „žemės ūkis, į kurį sudėta 10 milijardų eurų europinės paramos, žemės koncentracija vienose rankose, pajų ir vekselių biznis, nekontroliuojamas žemių įsigijimas, neskaidrios ES paramos dalybos, fiktyvūs ūkiai ir sofos ūkininkai atvedė prie netvarkos, anarchijos ir iškreiptos rinkos“.

„Agroeta“ primena, kad G. Surplys jau anksčiau pasižadėjo į Kauną perkelti Žemės ūkio ministeriją ir jai pavaldžias įstaigas iki 2019 m. pabaigos. Nuo tapimo ministru dienos G. Surplys taip pat žadėjo skirti dėmesį mažiems ūkiams, kooperacijai, o taip pat nepasiduoti „valstiečių“ lyderio Ramūno Karbauskio spaudimui.

Agroeta

 

 • 2 komentarai
  Komentuoti

  1. Valdas   2018/06/12 at 16:27

   Nu blyn nesuprantu nx toki zasina sodin i posta katras nesupranta apie zeme ni biski ziauru kas dedasi tam seime isgainiot visus velniop. Algos nekyla mokescei baisu net kalbet pradekit kazka mastyt o negulet seime prie lovio kaip mano 3 bekonai tvarte

  2. Ūkininkas   2018/06/13 at 10:05

   Kaip atrodytų ūkininko parengta kardijo chirurgijos ateities vizija. Skamba juokingai ar ne. Tačiau kai žemės ūkio vizijas rengia ir kuria apie tai visiškai nieko nenutuokiantys, tai jau normalu.

  Komentuoti

  Jūs el. pašto adresas nebus paviešintas.