„Pieno žvaigždės“ į gamyklą Rusijoje investuos apie 14 mln. eurų?

(Vilnius, vasario 13 d.) Vis dar tęsiantis ekonominiam susipriešinimui tarp Vakarų bloko valstybių ir Rusijos, AB „Pieno žvaigždės“ nusprendė investuoti į Rusijos ekonomiką.

Lietuvišką sūrį „Svalia“ Rusijos rinkoje parduodančios „Pieno žvaigždės“ investuos apie 1 mlrd. rublių (apie 14 mln. eurų) į sūrių gamyklą Maskvos srityje. Apie tai pirmadienį pranešė Pamaskvės žemės ūkio ir maisto ministerijos spaudos tarnyba, informuoja naujienų agentūra „ITAR-TASS“.

„Kompanijos „Pieno žvaigždės“ bendros investicijos sudarys 1 mlrd. rublių, o gamyklos projektiniai pajėgumai sieks 12 tūkst. tonų. Mes jau apsitarėme ir suplanavome sūrių gamyklos statybas Dmitrovo rajone, Pamaskvėje“, – cituojamas Maskvos srities žemės ūkio ir maisto ministras Andrej Razin‘as.

Dmitrovo rajone įrengtas specialus ekonominis klasteris, kuriame įsikūrusioms įmonėms galioja įvairios mokestinės ir infrastruktūrinės lengvatos. Pasak A. Razin‘o, nauja gamykla pradės veikti 2019 metais.

Taip pat pranešama, kad tai bus pirmoji „Pieno žvaigždžių“ gamykla Rusijos teritorijoje.

Pabrėžiama, esą Dmitrovo klasteryje veikiančioms įmonėms iš Pamaskvės regiono biudžeto bus padengta apie 20 proc. įsikūrimo išlaidų.

„Agroeta“ laukia ir „Pieno žvaigždžių“ komentaro šia tema, nes abipusės ekonominės sankcijos Rusijai ir Vakarų bloko valstybėms galioja nuo 2014 metų rugpjūčio mėnesio.

Agroeta

 • 4 komentarai
  Komentuoti

  1. Rostselmash   2018/02/13 at 11:02

   Kad tik padėtų.

  2. Lietuvio sankcijos Pieno Žvaigždėms   2018/02/13 at 12:16

   Banas Pieno Žvaigždėms. Kaip kalbančiai dešrai.

  3. Vacys bliot   2018/02/13 at 12:18

   Urodai bl desimtmecius algu padidint nei centu negali, o milijonus i rusyna sukist sugeba, pedrylu sutve.

  4. LT   2018/02/13 at 16:29

   Kur siųsti CV???

  Komentuoti

  Jūs el. pašto adresas nebus paviešintas.