„Pienas LT“ atstovė arogantiškai reagavo į ūkininkės pastabas, o žurnalistus mokė rašyti antraštes

(Kaunas, rugsėjo 13 d.) Žemės ūkio kooperatyvas „Pienas LT“ vakar žiniasklaidos priemonėms išplatino pranešimą spaudai, kuriame akcentavo, jog teisme laimėjo eilinį ginčą su išradėju Vytautu Fedaravičiumi. Tačiau užuot pasidžiaugęs, jog pranešimas buvo publikuotas, „Pienas LT“ jautriai sureagavo į tai, kaip žurnalistai pakeitė antraštes. „Pienas LT“ atstovė spaudai Snieguolė Matonienė su žurnalistais įsivėlė į ginčą socialiniame tinkle „Facebook“, mokydama, ką ir kaip jie turėtų rašyti.    

S. Matonienei replikuota, kad kooperatyvui vertėtų labiau rūpintis vidine komunikacija. Paaiškėjo, kad kai kurie nariai išties negauna visos informacijos apie priimamus sprendimus.

„Tikra tiesa, kad nariai daug ko nežino, nes administracija dirba tiems, kas juos į darbą priėmė, – į diskusiją įsijungė ūkininkė Alma Donielienė. – Paprastų narių nuomonės niekas neklauso, atrodo, kad jie nei išsilavinimus turi, nei ką supranta“.

Pieno gamintoja pabrėžė, kad „jei buhalterijai vadovauja žaliavų vadovai, kiek kam mokėti, o buhalterės tik techninės darbuotojos, tai nieko gero nelauk“.

„Tą kooperatyve patyriau savo kailiu. Gaila, kad tikėtasi, kad kooperatyvas bus pavyzdžiu visiems (ir tai tikrai galėjo būti), bet valdybos nereagavimas į narių pastabas, atnešė tik žalos kooperatyvui, o kartu ir nariams. Nes be narių kooperatyvas tik juridinis vienetas su pavadinimu“, – pastebėjo A. Donielienė.

Stebėtina, bet užuot įsiklausiusi į priekaištus, „Pienas LT“ atstovė arogantiškai papriekaištavo „Pienas LT“ narei.

„P. Doneliene, apgailestauju, kad nusivylėte naryste kooperatyve. Tikiu, kad dabartinis jūsų ūkio partneris pieno supirkėjas tenkina jūsų interesus ir lūkesčius“, – į ūkininkės poziciją atšovė S. Matonienė, pasiūliusi buvusius darbuotojus ir narius atvykti į kooperatyvą.

Šiuo metu „Pienas LT“ perdirbimo gamykloje dirba apie 200 žmonių. Tai šiek tiek mažiau, nei kooperatyvas vienija pieno ūkių.

„Agroeta“ primena, kad nepatenkinti kooperatyvo veikla 2018 m. vasario mėnesį iš jo pasitraukė itin stambūs prekiniai pieno ūkiai – Pauliukų, Okainių ir Lytagros žemės ūkio bendrovės.

Jau tuomet ir mažesni pieno ūkiai skundėsi, kad į jų nuomonę neįsiklausoma.

Agroeta

 • 3 komentarai
  Komentuoti

  1. labai lietuviskai   2018/09/14 at 08:30

   Prislinkti prie lovio, o tada… Kas pasamdo tokias spaudos at stoves? Kooperatyvo ukininkai?

  2. 200 zmoniu????   2018/09/14 at 08:41

   Tada galimai draugas kooperatyvas mire. (Aliuzija i draugas Benderis ( 12 kedziu) mire.)

  3. ups   2018/09/14 at 15:51

   ponia Snieguolė nori mokinti visus ūkininkus, o pačiai ar vieta tik nedega po šio straipsnio

  Komentuoti

  Jūs el. pašto adresas nebus paviešintas.