Nužmogėję didvyriai: vyrai riebiai juokėsi iš talžomų kiaulių (video)

(Londonas, lapkričio 26 d.) Vaizdo stebėjimo kameros viename Jungtinės Karalystės kiaulininkystės ūkių atskleidė žmogaus žiaurų elgesį su naminiai gyvūnais. Linkolnšyro grafystės kiaulių fermoje du darbininkai tyčiojosi iš kiaulių, jas spardydami ir kitaip kankinę.

Vaizdo kameros nufilmavo, kad 31 metų Troy Wagstaff‘as ir 31 metų Artirs Grogprkevs‘as daugiau kaip 100 kartų žiauriai elgėsi su gyvūnais „Fir Tree“ fermoje. Apie žmogiškumą praradusius vyrus buvo pranešta gyvūnų globos tarnybai „Animal Equality“.

Iš paskutinio vaizdo įrašo matyti, kad vyrai suspardymą ir salotą kiaulę be veterinaro priežiūros paliko daugiau kaip 48 valandoms, o patys vyrai riebiai juokiasi iš savo „didvyriškumo“.

Abu prasikaltėliai jau stojo prieš teismą, tačiau sprendimo dar teks palaukti, kol teismas bus pristatytas ir trečias „narsuolis“.

Kiaulių ferma priklauso Elsham Linc‘ui, kuris yra vienas stambiausių riestauodegių augintojų Jungtinėje Karalystėje.

Agroeta

 • 2 komentarai
  Komentuoti

  1. Smulki augintoja   2018/11/26 at 20:49

   Viespatie kokie issigime tie britai gerai kad ju europos sajungoje neliks. Sitaip zaloti gyvuliu jie turetu gauti kalejimo.

  2. Skaitytojas   2018/11/29 at 14:21

   Tokio žiaurumo yra visur, bet britai kažkaip tuo ypač pasižymi. Gal todėl, kad bene daugiausiai valgo pusžalės mėsos su kuo daugiau kraujo? Kai kurie mokslininkai sako, kad toks ryšys iš tikrųjų egzistuoja.

  Komentuoti

  Jūs el. pašto adresas nebus paviešintas.