Miškų savininkų organizacijos vadovas A.Gaižutis: aplinkos ministras neturėjo geros komandos

(Vilnius, gruodžio 4 d.) Nors akivaizdu, kad trijų ministrų nušalinimas Vyriausybėje yra politinis sprendimas bandant gelbėti įvaizdį, bet įdomu, ar tai gera žinia privačių miškų savininkams. Lietuvos miško savininkų asociacijos pirmininkas Algis Gaižutis savo feisbuko paskyroje štai taip įvertino atstatydinto aplinkos ministro Kęstučio darbą.

„Galiu pasakyti trumpai- Kęstutis Navickas kaip žmogus yra padorus, garbingas, pilietiškas. Būdamas aplinkosaugininkas sugeba matyti plačiau, ėmėsi spręsti užsisenėjusias problemas aplinkos ministerijos kuruojamose srityse, – rašė A.Gaižutis – Tačiau į atsakingiausius valstybėje postus einant būtina turėti tvirtą politinį palaikymą, gerus vadybinius gebėjimus suvaldyti procesus ir kompetetingą komandą. Be to, ši komanda turi norėti ir gebėti diskutuoti ieškant geriausių, labiausiai subalansuotų sprendimų, sugebėti tinkamai paaiškinti ir iškomunikuoti priimamus sprendimus. Šioje vietoje problemų buvo. Netgi turint omenyje, kad nepatenkinti vykdomomis permainomis labai dažnai įvaldę būdus, kaip sabotuoti, nepelnytai priekaištauti ir pan.“

Pirmadienį ministras pirmininkas Saulius Skvernelis paskelbė, jog keičia tris ministrus – K. Navicką, švietimo ir mokslo ministrę Jurgitą Petrauskienę bei kultūros ministrę Lianą Ruokytę-Jonsson. Prezidentūrą teikimai atstatydinti ministrus turėtų pasiekti trečiadienį.

Komentuoti

Jūs el. pašto adresas nebus paviešintas.