Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1 DOJUS agro

"Livila" pradėjo prekiauti "Sovema" žolės smulkintuvais

Autorius: Agroeta
"Livila" pradėjo prekiauti "Sovema" žolės smulkintuvais
"Livila" pradėjo prekiauti "Sovema" žolės smulkintuvais
Printer Friendly, PDF & Email

(Vilnius, gegužės 13 d.) Didėjant ūkininkų susidomėjimui pašarų ruošimo ir žemės dirbimo technika, bendrovė „Livila“ pradėjo prekiauti Italijos gamintojo „Sovema“ žolės smulkintuvais. „Atsižvelgdami į didelį klientų poreikį žolės smulkintuvams, pradėjome bendrauti su Italijos gamintoju „Sovema“, gaminančiu žolės smulkintuvus, tiek šlaitinius, tiek lygumų, žemės dirbimo frezas bei tarpueilių įdirbimo techniką“, – teigia „Livila“.

Pasak įmonės, „Sovema“ technikos kokybę įvertino ir Lietuvos verslininkai bei sodininkai. „Turime puikius atsiliepimus iš klientų. Taip pat šis gamintojas daugiau nei 90 proc. gaminamos technikos eksportuoja į daugiau  kaip 50 pasaulio šalių“, – skelbia „Livila“.

Populiariausi parduodami „Sovema“ žolės smulkintuvai yra iš VF arba VFI serijos. „Skirtumas tarp jų toks, jog VFI serijos smulkintuvas turi ir hidraulinę pastūmą“, – aiškina „Livila“ specialistai.

Žolės smulkintuvai gali būti montuojami tiek traktoriaus gale tiek ant priekinės pakabos. Galimos įvairios komplektacijos tiek su peiliukais, tiek su plaktukais, priklausomai nuo naudojimo paskirties ir poreikių. Mažiausias žolės smulkintuvas yra 1 metro, o darbui su juo reikalingas vos 15 AG traktorius. Žolės smulkintuvų kainos prasideda nuo 2 000 eurų.

Agroeta

Facebook komentarai

T Hegvita agro