Konkurse „Jūsų ūkio akimirka“ fiksuojami ir kasdieniai žemdirbio darbai

(Kaunas, liepos 11 d.) Ypač įspūdingų nuotraukų gauname pastaruoju metu į „Linas Agro“ ir „Agroeta“ rengiamą nuotraukų ir vaizdo įrašų konkursą „Jūsų ūkio akimirka“. Šiandien pristatome Dariaus Mickūno padarytas nuotraukas. Primename, kad galite visą mėnesį balsuoti už liepos mėnesio dalyvių nuotraukas. Nepamirškite, kad konkurse galite dalyvauti ir jūs.

Atrinktos mėnesio nuotraukos dalyvaus didžiajame finale šių metų pabaigoje. Primename, kad konkurse dalyvauja mūsų šalies ūkininkai, jų šeimų nariai ir žemės ūkyje dirbantieji. Siųsti reikėtų ne daugiau 3-5 nuotraukų.

Šio konkurso iniciatyvą palaiko Lietuvos ūkininkų sąjunga, kuri įsteigė 5 paguodos prizus konkurso finalo dalyviams, neužėmusiems prizinių vietų. Konkurse, kuriame negali dalyvauti profesionalūs fotografai ir operatoriai, Jums tereikia užfiksuoti savo ūkį arba jame vykstančius darbus. Tai gali būti nuotrauka iš jūsų ūkio kasdienybės, gali būti tiesiog gražus peizažas su žemės ūkio technika arba gyvuliais, kompoziciškai graži nuotrauka ankstyvą rytą arba gilią naktį. Visai nesvarbu, ar jūsų ūkis didelis, ar mažas. Svarbu, kad jame būtų užfiksuota akimirka, kuri jums pasirodė graži, juokinga arba kitaip patraukli, patraukianti akį. Konkursas tęsis iki gruodžio 31 d. Nuotraukas siųskite el. paštu info@agroeta.lt, o didesnės apimties laikmenas (nuotraukas ir vaizdo įrašus) per nemokamą įrankį internete https://wetransfer.com/)

Nuotraukas ir vaizdo įrašus pirmiausiai vertina internautai socialiniame tinkle „Facebook“. Jie bus pateikiami atskiru vieno mėnesio albumu. Konkurso komisija atkreipia dėmesį į tai, kiek tam tikra nuotrauka surenka patiktukų („like“), taip pat papildomos sėkmės sulauks ir nuotraukos bei vaizdo įrašai, jei jais bus gausiau dalinamasi. Jūsų nuotraukomis iliustruojame ir informacinius pranešimus, tad esame dėkingi, kad prisidedate prie žinių iliustravimo. Finaliniame konkurse trijų nugalėtojų lauks puikios „Linas Agro“ dovanos.

Agroeta ir „Rapsai.lt“ komanda

Komentuoti

Jūs el. pašto adresas nebus paviešintas.