Konkursas „Mažasis ūkio pagalbininkas“: startavo kovo mėnesio konkursas

(Kaunas, vasario 26 d.) Nuotraukų konkurse „Mažasis ūkio pagalbininkas“ tarp vasario mėnesio galimų laimėtojų užvirė bekompromisė kova. Nors kol kas pagal patiktukus („like“) pirmauja Raimundo Svipo, Arnučio ir Simonos Dubinienės nuotraukos, vis dėlto leidyklos „Terra Publica“ knygas gali laimėti nebūtinai jie. Beje, į finalinį etapą šį kartą atrinksime ne tris, o dvi nuotraukas. „Agroeta“ pasirinkimas krito ant Aistės Petrulienės ir jos dvynukių nuotraukos. „Terra Publica“ komanda savo pasirinkimą paskelbs šiek tiek vėliau.

Kadangi iki vasario mėnesio pabaigos balsavimų liko dar dvi dienos dar galite pavyti ir lyderius bei juos aplenkti. Kai tik paaiškės laimėtojai, jiems, o taip pat sausio mėnesio laimėtojams Edvinui Galiniui (knyga „Medžiai“), Danguolei Anulevičiūtei („Didysis gyvūnų muziejus“), Dariui Mitkui („Bitės“) leidykla „Terra Publica“, puikiai pasirodžiusi Vilniaus knygų mugėje, išsiųs knygas.

Tiesa, į finalinį etapą pateko ne šios nuotraukos, o Silvijos Sinicaitės, Vytautės (abi „Agroeta“ pasirinkimas) ir šios, nežinomo autoriaus, kurį prašome atsiliepti, fotografijos. Ją pasirinko leidykla „Terra Publica“.

Kadangi ant nosies jau ir kovo mėnuo, drąsiai savo mažojo ūkio pagalbininko nuotraukas siųskite mums el. paštu info@agroeta.lt. Jas įkelsime į mūsų „Facebook“ paskyrą reitingavimui. Visos trys knygos išties labai kokybiška literatūra jūsų vaikams. Kiekvieną mėnesį bus apdovanoti mažiausiai trys laimėtojai. Tai yra tie, kas surinks daugiausiai patiktukų „like“. Tačiau norėdami apdrausti dalyvius nuo kitų dalyvių, perkančių patiktukus internete (juos šalinsime be įspėjimo), vertinsime ir tai, kiek tuose patiktukuose yra mūsų „Agroeta“ skaitytojų, kurie jau yra pamėgę mūsų paskyrą. Siekiame, kad prizus gautų kaip įmanoma mažiau prizų medžiotojų, o tikri ūkininkai, kaimo žmonės, kurie kasdien įdeda po kruopelytę į Lietuvos žemės ūkį, regionų gyvenimą.

Apie knygas

„Bitės“ – geriausia mokslinė knyga vaikams! Tarptautiniai apdovanojimai: Gražiausia 2015 metų knyga, Baltasis varnas 2016, Geriausia mokslinė 2016 m. spalio mėnesio knyga, Geriausia 2016 m. lapkričio mėnesio knyga Vokietijoje. Knygos dailininkas Piotr Socha – nominuotas ir gerai žinomas Lenkijos dailininkas. Iliustravimo paslapčių jis mokėsi Varšuvos dailės akademijoje. Jo sukurti darbai puošė daugelį žinomų laikraščių ir žurnalų, šiandien – ir knygą „Bitės“. Nors knyga „Bitės“ yra didžiulio formato, faktai ir joje pateikta informacija – apie visai mažyčius vabzdžius. Tačiau ne apie vabalus ar muses, o apie nuo seno lietuvių garbintas darbščiąsias darbininkes – bites. Sužinokite, kur ir kaip jos gyvena, ką veikia ir kaip bendrauja tarpusavyje. Knyga sužavės žaismingais ir įtraukiančiais piešiniais, leis iš arti apžiūrėti avilį, patiems leistis į medaus kopinėjimo darbus, o paskui smaližiauti skirtingų rūšių medaus. Tik atsargiai, kad bitės nesugeltų! Knygos dailininkas Piotr Socha – nominuotas ir gerai žinomas Lenkijos dailininkas. Iliustravimo paslapčių jis mokėsi Varšuvos dailės akademijoje, jo sukurti darbai puošė daugelį žinomų laikraščių ir žurnalų, šiandien – ir knygą „Bitės“.

„Medžiai“ – naujausias bestselerio „Bitės“ kūrėjų darbas. Knyga – milžiniško formato, piešiniai nuostabūs, spalvingi, detalūs. Tekstai informatyvūs, bet nesudėtingi, pritaikyti prie Lietuvos realijų. Versdami „Medžių“ lapus apie šiuos augalus sužinosite viską: jų sandarą, skirtumus, net rekordus ir legendas! Neužmiršti ir gyvūnai, kurie negali gyventi be medžių, ir žmonės, kurie iš medžių išmoko pasigaminti nuostabiausių dalykų.

„Animalium. Didysis gyvūnų muziejus“ – tai pažintinė knyga, skirta kiekvienam, kuris domisi gamta ir gyvūnų pasauliu. Vos atvertęs pirmuosius knygos puslapius skaitytojas galės pasijusti kaip muziejuje, kuriame – daugiau nei 160 eksponatų iš viso pasaulio. Keliaudamas po 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę veikiantį muziejų kiekvienas galės tyrinėti tikslius gyvūnų piešinius, sužinoti pagrindinę informaciją ir daugybę įdomių faktų apie kiekvieną iš jų. Knygoje pateikta informacija supažindina skaitytojus su gyvūnijos pasaulio įvairove, leidžia atrasti priešistorinių ir šių dienų gyvūnų panašumų, skirtumų, išsiaiškinti, kaip ilgainiui skirtingos rūšys keitėsi dėl to, kad išliktų. Visi pristatomi gyvūnai knygoje suskirstyti į 6 ekspozicijas:

Bestuburiai

Žuvys

Varliagyviai

Ropliai

Paukščiai

Žinduoliai.

Agroeta

Konkursas „Mažasis ūkio pagalbininkas“: startavo kovo mėnesio konkursas

Komentuoti

Jūs el. pašto adresas nebus paviešintas.