Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1 DOJUS agro

Konkursas "Mažasis ūkio pagalbininkas": naujas mėnuo, naujos galimybės

Autorius: Agroeta
Konkursas "Mažasis ūkio pagalbininkas": naujas mėnuo, naujos galimybės
Konkursas "Mažasis ūkio pagalbininkas": naujas mėnuo, naujos galimybės
Printer Friendly, PDF & Email

(Kaunas, vasario 11 d.) „Terra Publica“ ir „Agroeta“ nuotraukų konkursas „Mažasis ūkio pagalbininkas“ įgyja vis didesnį pagreitį, tačiau matyti, kad ne visiems svarbu atsiimti prizus. Gal ne dėl jų yra varžomasi? Bet apie viską nuo pradžių.

Dar prieš šį konkursą vyko nuotraukų ir vaizdo įrašų konkursas „Jūsų ūkio akimirka“. Prizų laimėtojai Rokas Krištopaitis, Arūnas Kasperavičius, Joris Rudys, Linas Pupininkas, Rokas Macaitis, Kornelijus Birbilas, Simonas Barzda dar neatsiuntė savo adresų, kuriais norime išsiųsti „Linas Agro“ ir Lietuvos ūkininkų sąjungos prizus. Tad raginame suskubti ir adresus atsiųsti el. paštu: info@agroeta.lt.

Kas dėl konkurso „Mažasis ūkio pagalbininkas“, sausio mėnesį vyko išties atkakli kova. Daugiausiai patiktukų surinko Edvino Galinio, berniuko su traktoriumi ir Darius Mitkaus nuotraukos. Būtent joms atitenka nuostabios „Terra Publica“ leidyklos knygos, kurias išsiųsime paštu. Tereikia, kad berniuko su traktoriumi nuotraukos autorius atsiųstu savo adresą el. paštu info@agroeta.lt ir leidykla atsiųs visiems knygas. Laimėtojams atitenka ir po vieną knygą „Laikrodininkas“ su autoriaus autografu.

Trys sausio mėnesio laimėtojai patenka ir į finalinį konkursą. Bet šiuo atveju sėkmė nebūtinai daugiausiai patiktukų surinkusiųjų pusėje. „Agroeta“ komandos pasirinkimas krito ant Silvijos Sinicaitės ir Vytautės nuotraukų. Trečią nuotrauką į finalinį etapą deleguos leidykla „Terra Publica“. Taigi, iš mūsų pasirinkimo matyti, kad finalininkais gali tapti nebūtinai tos nuotraukos, kurios surinko daugiausiai patiktukų. Daugiausiai surinkusieji apdovanojami vadinamaisiais paguodos prizais, o štai finale lauks įdomybės.

Šiandien jau galite balsuoti ir už vasario mėnesio nuotraukas bei jas siųsti mums el. paštu info@agroeta.lt. Balsus galite atiduoti paspaudę šią nuorodą.

Kol kas turime 16 pretendentų, bet jūsų nuotrauka gali tapti viena iš jų, jei vieną nuotrauką atsiųsite el. paštu info@agroeta.lt. Vasario mėnesį daugiausiai surinkusieji patiktukų, kaip ir sausį, bus apdovanoti „Terra Publica“ knygomis (kiekvienam laimėtojui po vieną). Štai šių knygų aprašymai.

„Bitės“ – geriausia mokslinė knyga vaikams! Tarptautiniai apdovanojimai: Gražiausia 2015 metų knyga, Baltasis varnas 2016, Geriausia mokslinė 2016 m. spalio mėnesio knyga, Geriausia 2016 m. lapkričio mėnesio knyga Vokietijoje. Knygos dailininkas Piotr Socha – nominuotas ir gerai žinomas Lenkijos dailininkas. Iliustravimo paslapčių jis mokėsi Varšuvos dailės akademijoje. Jo sukurti darbai puošė daugelį žinomų laikraščių ir žurnalų, šiandien – ir knygą „Bitės“. Nors knyga „Bitės“ yra didžiulio formato, faktai ir joje pateikta informacija – apie visai mažyčius vabzdžius. Tačiau ne apie vabalus ar muses, o apie nuo seno lietuvių garbintas darbščiąsias darbininkes – bites. Sužinokite, kur ir kaip jos gyvena, ką veikia ir kaip bendrauja tarpusavyje. Knyga sužavės žaismingais ir įtraukiančiais piešiniais, leis iš arti apžiūrėti avilį, patiems leistis į medaus kopinėjimo darbus, o paskui smaližiauti skirtingų rūšių medaus. Tik atsargiai, kad bitės nesugeltų! Knygos dailininkas Piotr Socha – nominuotas ir gerai žinomas Lenkijos dailininkas. Iliustravimo paslapčių jis mokėsi Varšuvos dailės akademijoje, jo sukurti darbai puošė daugelį žinomų laikraščių ir žurnalų, šiandien – ir knygą „Bitės“.

„Medžiai“ – naujausias bestselerio „Bitės“ kūrėjų darbas. Knyga – milžiniško formato, piešiniai nuostabūs, spalvingi, detalūs. Tekstai informatyvūs, bet nesudėtingi, pritaikyti prie Lietuvos realijų. Versdami „Medžių“ lapus apie šiuos augalus sužinosite viską: jų sandarą, skirtumus, net rekordus ir legendas! Neužmiršti ir gyvūnai, kurie negali gyventi be medžių, ir žmonės, kurie iš medžių išmoko pasigaminti nuostabiausių dalykų.

„Animalium. Didysis gyvūnų muziejus“ – tai pažintinė knyga, skirta kiekvienam, kuris domisi gamta ir gyvūnų pasauliu. Vos atvertęs pirmuosius knygos puslapius skaitytojas galės pasijusti kaip muziejuje, kuriame – daugiau nei 160 eksponatų iš viso pasaulio. Keliaudamas po 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę veikiantį muziejų kiekvienas galės tyrinėti tikslius gyvūnų piešinius, sužinoti pagrindinę informaciją ir daugybę įdomių faktų apie kiekvieną iš jų. Knygoje pateikta informacija supažindina skaitytojus su gyvūnijos pasaulio įvairove, leidžia atrasti priešistorinių ir šių dienų gyvūnų panašumų, skirtumų, išsiaiškinti, kaip ilgainiui skirtingos rūšys keitėsi dėl to, kad išliktų. Visi pristatomi gyvūnai knygoje suskirstyti į 6 ekspozicijas:

Bestuburiai

Žuvys

Varliagyviai

Ropliai

Paukščiai

Žinduoliai.

 „Agroeta“ ir leidyklos „Terra Publica“ komandos

Facebook komentarai

T Hegvita agro