Kokių gamintojų traktoriai populiariausi Prancūzijoje 2017-aisiais?

(Paryžius, sausio 11 d.) Prancūzijos fermeriai laikomi vienais pažangiausių Europos Sąjungoje, todėl išties įdomu, kokiems traktorių gamintojams jie atiduoda savo pinigus. „Terre-net“ tradiciškai metus pradeda nuo praėjusių metų tyrimo, mėginant išsiaiškinti, kurie traktorių gamintojai ir kaip pasidalino didelę Prancūzijos rinką.

Praėjusiais metais Prancūzijoje buvo užregistruota iš viso 26,5 tūkst. traktorių. Panašiai tiek jų įregistruota ir 2016 m.

Įdomu tai, kad vien per 2017 m. gruodžio mėnesį pardavėjai įregistravo 6700 vnt. traktorių. „Tai susiję su deginių emisijos Tier4F reikalavimų pakeitimais, todėl traktorių ir įregistruota daugiau“, – rašo „Terre-net“.

Kaip skelbia portalas „Terre-net“ pirmosios dvi pozicijos išlieka nekintančios jau ne vienerius metus. Net 17 proc. rinkos užima „John Deere“ traktoriai, nepaisant to, jog rinkos dalis 2017 m. sumažėjo 0,4 proc.

Dviejų procentų rinkos dalį praradęs „New Holland“ (14,6 proc.) vis dar užima antrąją vietą.

Trečioji pozicija priklauso „Fendt“ (12,1 proc.). Pabrėžiama, kad „Fendt“ pirmą kartą pakilo į trečiąją poziciją, padidinęs rinkoje savo pyrago dalį 0,5 proc.

Po labai sudėtingų 2016 metų į ketvirtąją vietą pernai kilstelėjo „Massey Ferguson“ (11,8 proc.). Jų dalis Prancūzijoje išaugo 2 procentais.

Į penktąją poziciją nusmuko „Claas“ (11 proc.). Dar 2016 m. kompanijos traktoriai užėmė 12,3 proc. dalį.

Šiek tiek Prancūzijos rinkoje atsigavo „Kubota“ su savo 8,2 proc. (+0,8 proc., palyginti su 2016 m.). Pabrėžiama, kad kilimas susijęs su gausia traktorių registracija gruodį.

Savo ruožtu „Case IH“ ir toliau praranda pozicijas Prancūzijoje. Jų įregistruota 0,8 proc. mažiau ir turimi 7,2 proc. leidžia užimti tik septintąją vietą.

Neramu turėtų būti ir „Valtra“ kompanijai, kuri demonstravo pozityvų kilimą 2015-2016 m., tačiau pernai prarado 0,6 proc. ir su daugiau kaip 6 proc. dalimi yra aštuntoje pagal populiarumą vietoje.

Po truputį pozicijas užleidžia ir „Deutz-Fahr“ (4,6 proc.). Devintoji vieta siejama su naujos gamyklos atidarymu, kuris, panašu, pristabdė traktorių gamybą bei pardavimą.

Dešimtuką užbaigia „Same“ traktoriai.

Agroeta

Komentuoti

Jūs el. pašto adresas nebus paviešintas.