Kadenciją baigianti Prezidentė dūrė ir G. Surplio „vaučeriams“, ir veidrodinei ministerijai

Antradienį Seime paskutinį metinį pranešimą perskaičiusi šalies vadovė Dalia Grybauskaitė be kitų dalykų dūrė ir dabartinio žemės ūkio ministro Giedriaus Surplio vykdomai žemės ūkio politikai.

„Draudimai ir apokaliptiniai scenarijai, kurpiami dalies valdančiųjų, kelia nerimą ne tik užsienio investuotojams. Tai pasmerkia šalį nesibaigiančiam eksperimentavimui vaučeriais, pensijų pakopomis, švietimo modeliais, ligoninių mutacijomis ir veidrodinėmis ministerijomis“, – teigė Prezidentė D. Grybauskaitė.

Pasak jos, žmonės laukia aiškumo ir stabilumo.

Vadinamieji „vaučeriai“ ir Žemės ūkio ministerijos iškėlimas į Kauną yra vieni G. Surplio politikos ir viešosios retorikos arkliukų, tačiau akivaizdu, kad kritika jiems ne ką mažesnė, nei ministro užmojai.

Agroeta

 • 2 komentarai
  Komentuoti

  1. Ona   2019/06/11 at 15:20

   Nors kas pasakė teisybę bet kas iš to jeigu pati prezidentė pasirašė įsakymą kad gautume tokia pieno kainą ir nekitokia buvom suskirstyti į nežinia kiek grupių ir pogrupių ir pati nieko doro nenuveikė kad mes paprasti žmogeliukai gyventume nors kiek padoriau kaip visi europiečiai

  2. Marytė   2019/06/12 at 12:30

   Žmonės jau vos ne 30 metų laukia aiškumo ir stabilumo. Įpač paskutinius 10 metų. Dabartinis ŽŪ ministras dėl visko kaltas?

  Komentuoti

  Jūs el. pašto adresas nebus paviešintas.