Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1 DOJUS agro

Investicijoms į žemės ūkio valdas skirta papildomai beveik 150 tūkst. eurų paramos lėšos

Autorius: Agroeta
Investicijoms į žemės ūkio valdas skirta papildomai beveik 150 tūkst. eurų paramos lėšos
Investicijoms į žemės ūkio valdas skirta papildomai beveik 150 tūkst. eurų paramos lėšos
Printer Friendly, PDF & Email


(Vilnius, vasario 11 d.) Praėjusį penktadienį Projektų atrankos komiteto posėdyje nutarta papildomai skirti paramą paraiškoms, kurios surinko vienodą atrankos balų skaičių, tačiau ne visoms joms užteko skirtos paramos, pranešė Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA). Paraiškos, dėl kurių buvo priimtas sprendimas, buvo renkamos 2018 m. pabaigoje.

 Paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Investicijos į žemės ūkio valdas“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“ buvo renkamos 2018 m. gruodžio 1–31 d. Iš viso šiuo laikotarpiu buvo pateikta 270 paraiškų, jose pareiškėjai paprašė 37,29 mln. Eur paramos. Minėtam laikotarpiui buvo skirta 30 mln. Eur paramos lėšų. Sudarius paraiškų pirmumo eilę, paaiškėjo, kad skirtos sumos užteko 80–56 atrankos balus surinkusioms paraiškoms. Tačiau paramos lėšų nepakako visoms 40 paraiškų, kurios surinko vienodą 55 balų skaičių.

 Kai įvertinus paraiškas pagal atitiktį atrankos kriterijams paramos užtenka tik daliai vienodą balų skaičių surinkusių paraiškų, Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) kreipiasi į Žemės ūkio ministeriją dėl papildomų lėšų skyrimo. Sprendimą dėl šių paraiškų finansavimo priima Projektų atrankos komitetas.

 Vasario 8 d. Projektų atrankos komiteto posėdyje buvo priimtas sprendimas papildomai skirti 148,2 tūkst. eurų paramos. Būtent šios sumos nepakako, kad būtų finansuojamos visos 55 atrankos balus surinkusios paraiškos. Su pirmumo eile galima susipažinti čia.

 Agroeta

Facebook komentarai

T Hegvita agro