Ilgametis medžiotojų vairininkas E. Tijušas sudeda ginklus – traukiasi iš kovos dėl pirmininko posto

(Vilnius, balandžio 15 d.) Po trijų dienų vyksiančio Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos (LMŽD) narių suvažiavimo išvakarėse atskriejo netikėta žinia – į LMŽD pirmininko postą nutarė nepretenduoti ilgametis šios draugijos narys, pirmininko pavaduotojo pareigas einantis Eugenijus Tijušas. Šią žinią „Agroetai“ pirmadienį patvirtino pats E. Tijušas.

Iš pradžių jis sakė kol kas nenorįs komentuoti priežasčių, tačiau portalui „Agroeta“ paklausus, ar E.Tijušas traukiasi dėl galimo Kelių eismo taisyklių pažeidimų, to neneigė. „Taip, traukiuosi dėl paviešinto mano kelių eismo taisyklių pažeidimo ir dėl to nenoriu daryti rūpesčių draugijai“, – sakė jis.

Policijos duomenimis, kovo 8 d. Rokiškio rajone E. Tijušas sustabdytas vairuojantis neblaivus. Šaltinių teigimu, jis galimai vairavo draugijos visureigį

„Pagal galiojantį reglamentą, kandidatu tampama tik suvažiavimo metu, jei pretendentas surenka daugiau kaip dešimtadalį balsų. Iki šiol man buvo parodyta iniciatyva tik pretenduoti į pirmininko postą, tačiau apsisprendžiau to nebedaryti“, – „Agroetai“ sakė E. Tijušas.

Iš tolesnės kovos pasitraukus E. Tijušui, šiuo metu lieka jau tik du pretendentai į LMŽD pirmininko postą. Tai „Biovela Group“ įkūrėjas ir akcininkas Virginijus Kantauskas bei Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas Jonas Talmantas.

LMŽD pirmininko postas atsilaisvino po to, kai iš jo nusprendė trauktis Bronius Bradauskas.

Agroeta

Komentuoti

Jūs el. pašto adresas nebus paviešintas.